Karadeniz Pet

bu kafes olurmu ?????

• Konbuyu başlatan Nilgün BULUT
  • Başlangıç tarihi
N

Nilgün BULUT

Guest
arkadaşlar suan tek var ama ilerde çift olsa bile bu kafes olurmu telleri keser yuvalık takarım sorun değil.büyük kapının içinde birde küçük kapı var büyğü iptal eder küçüğü kullanırım oda sorun değil.sadece siz olsanız kullanırmısınız diye danışmak istedim

çifthanelerin kullanımı hoşuma gitmiyorda hemde yatay tellerde çekmeceli yok dikeyide ben almak istemiyorum bu yeşil kafes aynı zamanda yatay ve dikey var ve cekmeceli

kaç kişi bunu tercih ederdi

sizin elinizde olan bir kafesmı satın mı alıcaksınız?

Naçizhane fikrim; gayet büyük ve şık duruyor rengide çok hoş).tek olsada çift olsada rahat ederler fikrindeyim.hayırlı olur inş.

fiyatı nedir bu kafesin bilmiyorum ama eğer almadiysaniz ben geçen hafta hagen vision M11 kafes aldim oldukçada memnun kaldim yatay bir kafes hagen m11 çünkü kuşlar helikopter gibi dikine uçmaz enine uçarlar sizin kafesiniz büyük boy papağan kafesi bildiğim kadarıyla ben size benim kafesin linkinide koyuyorum aşağıya bi bakın derim eğer almadıysanız ha aldıysanızda değiştirmenize gerek yok bundada gayet rahat yaşarlar güle güle kullanın derim :)

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...n-kafesim-icin-gorusleriniz-onemli-11338.html

aynen pahali kafesler ama 1 kere aliyorsun ondan dert etmedim 200 lira civarina aldim bu kafesi ben

bilmem dşünürmüsünüz ama temiz kullanılmış büyük ve çok güzel ikinci el kafesler var.dezenfekte edildikten sonra kullanımında sorun olmuyor.

valla kardeşim kendi kafesimi alırken bakmıştım çok güzel kafesler vardı arada yne bakıyorum.İhtiyaç varsa beraber bakarız yardımcı olmaya çalışrız birbirimize.sıfır ürüne dünya para vermek gereksiz bence.bulursam link atarım ben sana aklına yataras satan kişi ile iletişime geçer pazarklıkta yapıp alırsın))

fiyatı nedir bu kafesin bilmiyorum ama eğer almadiysaniz ben geçen hafta hagen vision M11 kafes aldim oldukçada memnun kaldim yatay bir kafes hagen m11 çünkü kuşlar helikopter gibi dikine uçmaz enine uçarlar sizin kafesiniz büyük boy papağan kafesi bildiğim kadarıyla ben size benim kafesin linkinide koyuyorum aşağıya bi bakın derim eğer almadıysanız ha aldıysanızda değiştirmenize gerek yok bundada gayet rahat yaşarlar güle güle kullanın derim :)

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...n-kafesim-icin-gorusleriniz-onemli-11338.html

hagene gücüm yetmezki arkadaşım bu kafes 50 tl hegen 150 den çok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 19:34 --

benim kafes yatay telli çekmecesi var

nasıl görebilirmiyim doğuş bey

alıncak evet.eskiden sultanıma kullanmıştım bunu ama.sattım kusla birlikte.ama çok memnundum

satın alıcaksanız başka bakın bence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:46 --

valla kardeşim kendi kafesimi alırken bakmıştım çok güzel kafesler vardı arada yne bakıyorum.İhtiyaç varsa beraber bakarız yardımcı olmaya çalışrız birbirimize.sıfır ürüne dünya para vermek gereksiz bence.bulursam link atarım ben sana aklına yataras satan kişi ile iletişime geçer pazarklıkta yapıp alırsın))

tesekkurler çifthane bakıyorum ama kargoyla falan fyatlar uçtugundan almyorum

inş. bulunur ve müsait zamnında ortak noktadan fazla masraf yapmadan alabilirsin, kargoya da gerek kalmaz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:56 -->-> Daha önceki mesaj 19:54 --

arkadaşlar link falan verebiliyormuyuz ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:58 -->-> Daha önceki mesaj 19:56 --

TEMİZ 4 ADET KAFES+ 2 AYAK - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

yanlış anlamadıysam 4 kafes ve malzemeler 50tl. 2-3 arakdaş ortaklaşa alıp masraftan düşebilir ve ucuza gelir.arayın değerlendirin bence.

ben şahsen bu kafesi çok beğendim tek alacağınızda kuşunuz rahat haraket eder ama tünek sayısı biraz fazla gibi ama o senin kararın

kafes iki kuşun rahatça yaşayabileceği büyüklükte.ama renk ofsayt.o renk yerine beyaz bir kafes çok daha asil olurdu

ben şahsen bu kafesi çok beğendim tek alacağınızda kuşunuz rahat haraket eder ama tünek sayısı biraz fazla gibi ama o senin kararın

tünek 2 tane olur zaten fazla olmaz.birde sağdan sola değil önden arkaya takılır.ordan ona atlasın diye ama bunların orjinaline sağdan sola iki tünek yapmışlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:21 -->-> Daha önceki mesaj 20:18 --

kafes iki kuşun rahatça yaşayabileceği büyüklükte.ama renk ofsayt.o renk yerine beyaz bir kafes çok daha asil olurdu

işde sorunda orda bu kafesin modelinde tek bu var.çatılısında beyaz var ama oda çatılılar kullanıssız oluyormuş diye düşünmedim :)))))))