Karadeniz Pet

Bu kafes olurmu ?

• Konbuyu başlatan Ahmetcan Soykan
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmetcan Soykan

Guest
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve ilk konumu hepinize selamlar vererek açıyorum. 1 hafta önce yaklaşık 30 40 günlük bir erkek muhabbet kuşu aldım. Küçük de bir kafesi var fakat ben pek kafesten hoşnut değilim , değiştirmeyi düşünüyorum aklımda ahşap kafesler var örnek bir resim atacağım bunun hakkında sizin yorumlarınızı almak istiyorum.Zaman ayırıpta yorum yapan , yapmayan bilgisini paylaşan arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum.(Yeni kuşculuğa başladım bana biraz kuş yetiştirmeciği konusundada bilgiler verirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler iyi forumlar :) )

1002008h.jpg

Ahmetcan Bey öncelikle ailemize hoşgeldiniz sefalar getirdiniz :)

Kuşunuz hayırlı uğurlu olsun güle güle besleyin inşAllah. Resimdeki kafes çok güzel alabilirsiniz.

Kafes güzel ama yerde değilde biraz yukarıda tutarsanız iyi olur kuşları için.

Hoşbulduk hoşbulduk inşallah daimi üye olmaya geldik :) kafesin yan kısımları kapalı kuşu rahatsız edermi etmezmi o aklımda kaldı benim kafesimin her tarafı tel sıkılmaz sever diyorsanız yaptıracağım bundan bi tane :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

Sehpa gibi yaptırmayı düşünüyorum bunu örnek olarak attım :)

Hoş geldiniz, üretim için güzel kafes ama tek kuş beslemek için tel kafes tavsiye ederim.

Tek erkek kuşu 1 sene civarı besleyip yanında dişi alayım diyorum nasıl olur sizce?

Kafes çok güzel bence alın zaten elbet üretime geçmek isticeksiniz

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri