Karadeniz Pet

Bu kafes sizce üretime uygun mudur?

Batuhan SEZER

Meraklı Üye
Herkese merhabalar,

dün internetten iç kafes sipariş verdim. Kafeslerin boyutları 45x35 ve nikel kaplama olduğu yazıyor. Üzerinde 1 adet akıllı yemlik kapısı 3 adet yaylı kapısı mevcutmuş. Sizce bu kafes;

1) Üretim için bir çifte uygun mudur?
2)Normal tek bakabileceğimiz bir kuş için uygun mudur?
3)Kafese yemlik hiç koymayıp sadece 1 akıllı yemlik koysam yeterli olur mu?

Şimdiden teşekkür ederim herkese. Kafesin fotoğrafı da budur.

DSC_7013-600x400.jpg

bence tum sorularınız icin uygundur benım dusuncem oyle

Teşekkür ederim cevabınız için. Bence de şekli ve boyutu ile üretime ve bir kuş için iyi diye düşündüm ben de. Sanırım nikel olması da ayrı bir avantajmış.

Ama tek karar veremediğim şey 1 tane akıllı yemlik sürekli tazelenmek şartıyla 1 çift için uygun olur mu? Çünkü hiç yemlik koymayacağım başka.

Teşekkür ederim cevabınız için. Bence de şekli ve boyutu ile üretime ve bir kuş için iyi diye düşündüm ben de. Sanırım nikel olması da ayrı bir avantajmış.

Ama tek karar veremediğim şey 1 tane akıllı yemlik sürekli tazelenmek şartıyla 1 çift için uygun olur mu? Çünkü hiç yemlik koymayacağım başka.

tabıkıde akıllı yemlık yeter sadece benım kafesdede oyle 2 cıft war ıkısıde oyle

Tek kuş içinde çift kuş içinde uygun bir kafes üretim için yuvalık takılabilecek ayrı bir kapısı var akıllı yemlik tek başına yeterli olacaktır

Tek Akıllı Yemlik Yeterli Olacaktır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:25 -->-> Daha önceki mesaj 12:25 --

1 Çift İçinde İdeal Bi Kafes.

Ben üretim için bunu kullanıyorum. Bende 6 adet mevcut. Tam ideal bir boyutta ve oldukçada kullanışlı.

Sadece o Kafestemi Besliyorsun 6 Adetide?

Bence de Şekil ve boyut olarak yeterli olduğunu düşündüm. Kafesi kullanmaya başlayınca göreceğiz bakalım nasıl.

Bende bu kafeslerden kullanıyorum.
Gayet kullanışlı, geniş.
Her ihtiyacınızı karşılar.

Herkese merhabalar,

dün internetten iç kafes sipariş verdim. Kafeslerin boyutları 45x35 ve nikel kaplama olduğu yazıyor. Üzerinde 1 adet akıllı yemlik kapısı 3 adet yaylı kapısı mevcutmuş. Sizce bu kafes;

1) Üretim için bir çifte uygun mudur?
2)Normal tek bakabileceğimiz bir kuş için uygun mudur?
3)Kafese yemlik hiç koymayıp sadece 1 akıllı yemlik koysam yeterli olur mu?

Şimdiden teşekkür ederim herkese. Kafesin fotoğrafı da budur.

DSC_7013-600x400.jpg
Kafes güzelmiş bu sıralar bende bakıyorum bu tür kafeslere sakıncası yoksa link ve kac tl olduğunu paylaşır mısınız ?
Iyi günler.

arkadaşın almayı düşündüğü kafes linkteki.bende bundan almayı düşünüyorum yer ayarlayabilirsem.çifthane düşünüyodum ama 60lık çifthaneleri bölünce 30cm bir çiftte küçük geleceğini düşünüyorum.bu kafese kat eklenebiliyormuş.bundan almak bence de mantıklı.

45×35 Üretim Kafesi | NaturBird

Aynen buradan siparişimi dün verdim. 3 adet aldım. Muhtemelen memnun kalacağım gibi çünkü malzeme kalitesi iyi gibi. Zaten nikel oluşu baya bir artı.

sorduğunuz 3 soru içinde uygun bir kafes :) güle güle kullanın

Aynen buradan siparişimi dün verdim. 3 adet aldım. Muhtemelen memnun kalacağım gibi çünkü malzeme kalitesi iyi gibi. Zaten nikel oluşu baya bir artı.

hangi ildesiniz ne kadar kargo parasını merak ettim.

Kafesi alırken taban ızgarası sipariş vermenizi de öneririm, kafes güzel ama evde üretim yapacaksanız tel kafeslerde etraf batıyor, bu açıdan pvc kafes daha avantajlı...

Geri