petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu kafesin ölçülerini bilen var mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur TEKİN tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Onur TEKİN

Arkadaşlar naturbirdden bir kafes sipariş vericem fakat ölçüleri yazmıyor ilgiliye mesaj attım geri dönüş de yapmadı. Siz biliyor musunuz?

Büyük taç kafes

kafes linki :BÜYÜK TAÇ KAFES

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    papağan içinmi? muhabbet kuşu için mi ?

3. Nilgün BULUT

muhabbet için arkadaşım görümüyormusun bu orta boya benziyor.ama tek muhabbet kuşu için idaeldir

4. Onur TEKİN

Muhabbet kuşu için. 2 Tane kuşum var.

Bir de şu var.

5. Nilgün BULUT

fotoğrafa aldanmayın bence.inanın fotodaki kadar büyük olmuyorlaar.birbirlerini tutmuyor

6. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    nilgün hanım bu şiddet bu ne celala ;) murat sadece sormuş :) bu arada 10 adet alacaksan 17 tl dikkat ettin mi bilmem ? ve kuşların yerli ise çift biraz iri ise tek kuşa bakarsın bu boyutta bir kafeste. bunların genişleri 30 -45 tl arası

7. Nilgün BULUT

yok yok vallaha şiddetle yada hidettle yazmadım vallaha.gayri ihtiyari yazdım yanlış anlama mudi :))))

8. Elif AKDOĞANOĞLU

boylarını tam olarak bilmek zor. ama tek kuş beslenebilir sanırım. yalnız ikinci fotoğraftaki kafesin telleri dikey. kuş rahat edemez, ona dikkat edin alırken.

9. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  10. Alican Kırcaali

Alican Kırcaali New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim bu siteden alış veriş yapmanı önermem , ürünleri 1 adet olarak satmıyorlar toplu satıyorlar
    kafeste 1 kuş için ideal ama 2 kuş için küçük gelebilir

11. Mana

Mana Guest

kafes küçük gibi ölçülerini pek bilmiyorum ama resimden küçük duruyor 2 kuş için. biraz daha büyük bir kafes 2 kuş için ideal olacaktır

12. Nilgün BULUT

Yanina baska bir nesne koyup cekmedikleri icin.anlasılmıyor büyüklügü.yani kandirmaca söz konusu.tamamen göz yanıltması.bence yanılmayın gorerek alin:)

Sayfayı Paylaş