Karadeniz Pet

Bu kafesin ölçülerini bilen var mı?

• Konbuyu başlatan Onur TEKİN
  • Başlangıç tarihi
O

Onur TEKİN

Guest
Arkadaşlar naturbirdden bir kafes sipariş vericem fakat ölçüleri yazmıyor ilgiliye mesaj attım geri dönüş de yapmadı. Siz biliyor musunuz?

Büyük taç kafes
20282603.jpg

kafes linki :BÜYÜK TAÇ KAFES

papağan içinmi? muhabbet kuşu için mi ?

muhabbet için arkadaşım görümüyormusun bu orta boya benziyor.ama tek muhabbet kuşu için idaeldir

Muhabbet kuşu için. 2 Tane kuşum var.

Bir de şu var.
17843402.jpg

fotoğrafa aldanmayın bence.inanın fotodaki kadar büyük olmuyorlaar.birbirlerini tutmuyor

nilgün hanım bu şiddet bu ne celala ;) murat sadece sormuş :) bu arada 10 adet alacaksan 17 tl dikkat ettin mi bilmem ? ve kuşların yerli ise çift biraz iri ise tek kuşa bakarsın bu boyutta bir kafeste. bunların genişleri 30 -45 tl arası

nilgün hanım bu şiddet bu ne celala ;) murat sadece sormuş :) bu arada 10 adet alacaksan 17 tl dikkat ettin mi bilmem ? ve kuşların yerli ise çift biraz iri ise tek kuşa bakarsın bu boyutta bir kafeste. bunların genişleri 30 -45 tl arası

yok yok vallaha şiddetle yada hidettle yazmadım vallaha.gayri ihtiyari yazdım yanlış anlama mudi :))))

boylarını tam olarak bilmek zor. ama tek kuş beslenebilir sanırım. yalnız ikinci fotoğraftaki kafesin telleri dikey. kuş rahat edemez, ona dikkat edin alırken.

Kardeşim bu siteden alış veriş yapmanı önermem , ürünleri 1 adet olarak satmıyorlar toplu satıyorlar
kafeste 1 kuş için ideal ama 2 kuş için küçük gelebilir

kafes küçük gibi ölçülerini pek bilmiyorum ama resimden küçük duruyor 2 kuş için. biraz daha büyük bir kafes 2 kuş için ideal olacaktır

Yanina baska bir nesne koyup cekmedikleri icin.anlasılmıyor büyüklügü.yani kandirmaca söz konusu.tamamen göz yanıltması.bence yanılmayın gorerek alin:)

Geri