Karadeniz Pet

Bu kafesten üretim için verim alınır mı ?

Önder AYYILDIZ

Meraklı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Bu tel kafesleri pisliği azaltmak için bu kadar kapatmanın sakıncası var mıdır?
Bu şekilde verim alınabilir mi?

Resim Alıntıdır.
12604676_1065829673460368_2323688877201953518_o.jpg

Bence hava almalı çok sıcak olur ve çok pis koku yapar gibime geliyor en azından alt taraf sadece streçlense iyidir

Kapının alt kısmıda kadar kapansa yeterli olur gibime geliyor. Bu box lara bakınca benim bile ruhum daralıyor bunlardan alsam mı diye düşünüyorum fiyatta uygun 5 katlısı 70 tl

buharlaşma üst taraftan olacağından ve şu anda bunu engellediğinizden dolayı korkunç bir koku yapacaktır. inanın o kadarcık açıklıktan bile felaket toz yapabiliyor.

[MENTION=6541]deniz kom[/MENTION] resin alıntı. Banada mantıklı gelmedi pek o yüzden konu açtım

Fiyat güzel ama teller kalitemi bilmem terleme yapar alt taban tamamen ıslak kalır kokuyu geçtim nem olur kuşlar nefes alamaz solunum yolu sıkıntıları olur ve sonuç hüsran olur deneme bile

O zaman bunu kullanan arkadaşın şimdiden başı sağolsun konu kilit :D

Hocam alt taraf 4 parmak şekilde bant yaptım koli bandı tüy olmuyor hafif yem kabuğu sadece tabi akıllı yemlik var

alt kısımdan 5 cm yükseklikte streç çekilebilir ama fazlası kesinlikle kuslara zarar pislik-hastalık- solunum sorunları bitmek bilmez kafesin nem ve ısı dengesini ayarlamak imkansız olur