petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu kafesten üretim için verim alınır mı ?

Konusu 'Üretim İçin Önerileriniz' forumundadır ve Önder AYYILDIZ tarafından 4 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Önder AYYILDIZ

Beğenileri:
    7
    Bu tel kafesleri pisliği azaltmak için bu kadar kapatmanın sakıncası var mıdır?
    Bu şekilde verim alınabilir mi?

Resim Alıntıdır.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bence hava almalı çok sıcak olur ve çok pis koku yapar gibime geliyor en azından alt taraf sadece streçlense iyidir

3. Önder AYYILDIZ

Beğenileri:
    7
    Kapının alt kısmıda kadar kapansa yeterli olur gibime geliyor. Bu box lara bakınca benim bile ruhum daralıyor bunlardan alsam mı diye düşünüyorum fiyatta uygun 5 katlısı 70 tl

4. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    buharlaşma üst taraftan olacağından ve şu anda bunu engellediğinizden dolayı korkunç bir koku yapacaktır. inanın o kadarcık açıklıktan bile felaket toz yapabiliyor.

5. Önder AYYILDIZ

Beğenileri:
    7
    [MENTION=6541]deniz kom[/MENTION] resin alıntı. Banada mantıklı gelmedi pek o yüzden konu açtım

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Fiyat güzel ama teller kalitemi bilmem terleme yapar alt taban tamamen ıslak kalır kokuyu geçtim nem olur kuşlar nefes alamaz solunum yolu sıkıntıları olur ve sonuç hüsran olur deneme bile

7. Önder AYYILDIZ

Beğenileri:
    7
    O zaman bunu kullanan arkadaşın şimdiden başı sağolsun konu kilit :D

8. Ömer

Ömer Member

Beğenileri:
    0
    Hocam alt taraf 4 parmak şekilde bant yaptım koli bandı tüy olmuyor hafif yem kabuğu sadece tabi akıllı yemlik var

9. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    738
    alt kısımdan 5 cm yükseklikte streç çekilebilir ama fazlası kesinlikle kuslara zarar pislik-hastalık- solunum sorunları bitmek bilmez kafesin nem ve ısı dengesini ayarlamak imkansız olur

Sayfayı Paylaş