Karadeniz Pet

bu kim..? :) cinsiyet ve ırkı nedir acaba..?

• Konbuyu başlatan durmaz-1
  • Başlangıç tarihi
D

durmaz-1

Guest
tjcd0.jpg

tjcdq.jpg

tjch7.jpg

tjcht.jpg

tjcjl.jpg

Kusunuz yerli fakat cinsiyet konusunda emin olamadım erkek gibi görünüyor cereyi net bir şekilde çekerseniz iyi olu

ceresi net gorunmuyor bu fotograflarda sanirim ama usta arkadaslar anlayabilir. benim aklim o sepete takildi, gerek var mi ki boyle biseye muhabbet kusu icin?

evet cereden tam net bir foto çekerseniz söylebiliriz. ama bende erkekeğe benzetim...

yuvalık sipariş ettik gelene kadar o sepetle oyalansın diye koydum kafese pek kullanmıyor zaten.
tjn57.jpg

tjn6f.jpg

Kus pakistan cinsi pembe ise etkek kahverengi gibiyse disi tam secemedim

Kusunuz %99 erkek yuvalığıda tek olduğu için takmayın eş aldıgınızda takarsınız

erkek olmasi için sadece mavi olmasina gerek yok kuşun ceresi. uzman tv videolarini aç daha net bilgiye sahip olursun...

erkek olmasi için sadece mavi olmasina gerek yok kuşun ceresi. uzman tv videolarini aç daha net bilgiye sahip olursun...

burada yazan makalelerde care renginin açık olması dişi koyu tonlarda olması erkek olma ihtimalleri yönündeydi ondan bende böyle bir tahminde bulunmuştum tabi uzman arkadaşlar ne derse odur :)..
açmış olduğum diper konumdada yardımlarınızı beklerim saygılar :9..http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/yem-secimi-8678.html

Geri