petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu kim..? :) cinsiyet ve ırkı nedir acaba..?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve durmaz-1 tarafından 13 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. durmaz-1

durmaz-1 Guest

2. armand0

armand0 Guest

Kusunuz yerli fakat cinsiyet konusunda emin olamadım erkek gibi görünüyor cereyi net bir şekilde çekerseniz iyi olu

3. Ferhan Celik

ceresi net gorunmuyor bu fotograflarda sanirim ama usta arkadaslar anlayabilir. benim aklim o sepete takildi, gerek var mi ki boyle biseye muhabbet kusu icin?

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet cereden tam net bir foto çekerseniz söylebiliriz. ama bende erkekeğe benzetim...

5. durmaz-1

durmaz-1 Guest

yuvalık sipariş ettik gelene kadar o sepetle oyalansın diye koydum kafese pek kullanmıyor zaten.

6. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kus pakistan cinsi pembe ise etkek kahverengi gibiyse disi tam secemedim

7. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    kuş pakistan erkek bence

8. armand0

armand0 Guest

Kusunuz %99 erkek yuvalığıda tek olduğu için takmayın eş aldıgınızda takarsınız

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

%99.99 erkek dostum. ve genç bir kuş.

10. durmaz-1

durmaz-1 Guest

11. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

erkek olmasi için sadece mavi olmasina gerek yok kuşun ceresi. uzman tv videolarini aç daha net bilgiye sahip olursun...

12. durmaz-1

durmaz-1 Guest

burada yazan makalelerde care renginin açık olması dişi koyu tonlarda olması erkek olma ihtimalleri yönündeydi ondan bende böyle bir tahminde bulunmuştum tabi uzman arkadaşlar ne derse odur :)..
    açmış olduğum diper konumdada yardımlarınızı beklerim saygılar :9..http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/yem-secimi-8678.html

Sayfayı Paylaş