Karadeniz Pet

‎Bu Kış Gününde‬ onları lütfen ama lütfen unutmayalım!..

Yeliz KOCAGÜN

Paylaşımcı Üye
vf9nx.jpg

güzel bir paylaşım.evlerinizde kalan yemek ve ekmekleriniz lütfen çöp yerine.park bahçe ve bina yanlarına bırakalım.onlarında atan bir kalbi ve ruhu var

çok güzel bır konuya temas etmıssınız . açlık ve soguklaarda hastalık artıyor ewınızın oradakı bır marketten koli alıp guzelce kapatıp bır kısmındanda kapı acarsanız uzerınede çop poşetı geçırırseniz guzel bır yuwa oluyor soguktan azda olsa korunuyorlar

güzel bir paylaşım.evlerinizde kalan yemek ve ekmekleriniz lütfen çöp yerine.park bahçe ve bina yanlarına bırakalım.onlarında atan bir kalbi ve ruhu var

okan bey ben kuşlar için catıya bırakıyorum yemeleri için kedi ve köpekler içinde parklardaki çalılıkların altını tercih ediyorum özellikle karlı günlerde daha bir özen göstermeliyiz

İyi Bir Konuya Değinmişsiniz ..
teşekkür ederim
çok güzel bır konuya temas etmıssınız . açlık ve soguklaarda hastalık artıyor ewınızın oradakı bır marketten koli alıp guzelce kapatıp bır kısmındanda kapı acarsanız uzerınede çop poşetı geçırırseniz guzel bır yuwa oluyor soguktan azda olsa korunuyorlar

bu dediğinizi de yapmak gerek güzel fikir ;)

Paylaşım için teşekkürler........

Gerçekten çok üzücü bir durum keşke elimizden gelse ve hiç biri aç ya da susuz kalmasa . Güzel bir konuya el atmışsınız umarım herkes bu konuda duyarlı olabilir.Biz olsak bile bazı insanlar önemsemiyor umarım onlarda bir gün anlarlar hatalarını