petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

‎Bu Kış Gününde‬ onları lütfen ama lütfen unutmayalım!..

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Yeliz KOCAGÜN tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    güzel bir paylaşım.evlerinizde kalan yemek ve ekmekleriniz lütfen çöp yerine.park bahçe ve bina yanlarına bırakalım.onlarında atan bir kalbi ve ruhu var

3. OzanEsmrsy

İyi Bir Konuya Değinmişsiniz ..

4. Buğra

Buğra Guest

çok güzel bır konuya temas etmıssınız . açlık ve soguklaarda hastalık artıyor ewınızın oradakı bır marketten koli alıp guzelce kapatıp bır kısmındanda kapı acarsanız uzerınede çop poşetı geçırırseniz guzel bır yuwa oluyor soguktan azda olsa korunuyorlar

5. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    okan bey ben kuşlar için catıya bırakıyorum yemeleri için kedi ve köpekler içinde parklardaki çalılıkların altını tercih ediyorum özellikle karlı günlerde daha bir özen göstermeliyiz

teşekkür ederim
    bu dediğinizi de yapmak gerek güzel fikir ;)

6. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Paylaşım için teşekkürler........

7. Duygu Nalbant

Gerçekten çok üzücü bir durum keşke elimizden gelse ve hiç biri aç ya da susuz kalmasa . Güzel bir konuya el atmışsınız umarım herkes bu konuda duyarlı olabilir.Biz olsak bile bazı insanlar önemsemiyor umarım onlarda bir gün anlarlar hatalarını

Sayfayı Paylaş