petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu kuş bana alışıkmı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Necati ÜNAL tarafından 20 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Necati ÜNAL

Arkadaşlar dışarıya saldıgım zaman gelip üzerime konmuyor ama bugun farklı bir şey oldu yaklaşık 1.5 metre mesafeden uçup kafama kondu bu neyin göstergesidir ? Ayrıca suan laptopun ustunde duruyor. Sankı benden fazla korkmuyor gibi. Dışarı saldıgım zaman fazla kacmıyor sadece kafesı gördüğü zaman kafesin üzerine ucuyor.Sizce bu kus bana alısıkmı ? birde eskiden halının uzerıne konmuyordu uçup kaçıyordu simdi özgürce halının uzerınde dolaşıyor ? Sizce bu kus bana alısmısmı ?Teşekkürler.

2. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    kuş ortama alışıyor banada ilk başta kafama uzaktan konmaya başladı
    böyle kuşlara komut öğretmek çok kolay kuşum kafama doğru uçunca "gel" diyordum
    bazen kendim kafama koyarken "gel" diyordum
    bunu tekrarladım ve artık "gel" diyince kafama konuyor size alışmıştır parmağınıza almaya çalışın

3. Necati ÜNAL

zaten parmağıma rahatça yaklaştırınca konuyor. başka düşüncesi olan varmı ?

4. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Halının üstünde gezerken kuşa dikkat et evde tek değilsen biri ezebilir.

Sayfayı Paylaş