petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu Kuş Bana Alışmayacak mı ? :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Şahin ATAK tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Şahin ATAK

Merhaba Arkadaşlar ;

2 ay önce Çekoslavak bir kuş aldım erkek turkuaz-beyaz renklerde. Kuşu alalı 2 ay oldu. Şu anda halen ilk geldiği günkü gibi. Ney Yaptıysam Bana Alışmadı. Oturduğum kanepede gazete sayfası değiştirken bile kafesin içinde kaçacak yer arıyo.

Bu Kuşu Kendime nasıl alıştırıcam.Veya 2 Ay Önce Aldığım Kuşu Petshop'a götürsem değiştirirlermi Sizce ?

Saygılar...

2. İsmail ÇAPAN

Bencede 2 ayda alışmayan kuşdan şüphe duyarım. Benimki 1 haftada alışmıştı.Ben değiştirme kanatındayım

3. ArTemiS

ArTemiS Guest

Kuş büyükse alışması zor olur..

4. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kus aldıgınızda büyük olabilir ondan dolayı size alısmamıs olabilir yoksa yavru bir kus kısa sürede alısır.

5. LegoTR

LegoTR Guest

alışabilir benim konumada bakın lütfen :/

Sayfayı Paylaş