Karadeniz Pet

bu kuş beni korkutyor :)

• Konbuyu başlatan Işıl KEGEÇ
  • Başlangıç tarihi
Hareketsiz olacağına hareketli olsun :D

Kafesten çıkmak istiyor. Benim dişi kuşta çıkmak isteyince böyle davranıyo. Yani yemliğin orda tel yok birde yemlik saydam olduğu için ordan dışarı çıkabileceğini zannediyor. Zamanla alışır.

Inanın vücüdunun yarısına kadryemliğe giriyoöyle kalıyo :)

Maşallah hareketli bi kuş :)

dikkat edin kafasını tellerin arasına, yemliğine falan sıkıştırmasın.

Işte bende bundan korkuyorum :) çalışıyorum sadece akşamları ilgileeniyorum inşallah kendine zarar vermez

anlaşılan kuşunuz devamlı dışarda olmak istiyor...sanki biraz da küçük...korkuyor olmasın...belki de kafes küçük geldi,geldiği yerde geniş kafeste mi duruyordu acaba ? biraz da ortama alışınca yaptığı hareketleri keser inşaallah...

Evet geldği kafes büyüktü şimdiki kafeste küçük değil hep dışarıya çıkmak istiyo 1.5 aylık daha gagasındaki siyahlık duruyor :) bizden korkuyor olssa elimize gelirmi elimede geliyo

Evet geldği kafes büyüktü şimdiki kafeste küçük değil hep dışarıya çıkmak istiyo 1.5 aylık daha gagasındaki siyahlık duruyor :) bizden korkuyor olssa elimize gelirmi elimede geliyo

aslında korkan kuşlarda da benzer durumlar görülür, (özellikle kafese yaklaştığınızda yada elinizi soktuğunuzda) ama söylediğinize göre sizden korktuğunu sanmıyorum. Korkan kuş hemen ele gelmez ama maşallah sizinki ilk günden beri sizinle çok yakın:)
Ben Kafesinde sıkıldığını ve sürekli dışarda olmak istediğini buyuzden de böyle yaptığını düşünüyorum.

sabahları işe gelirken açıyorum radyo aşam eve gelene kadar açık kalıyo :)

Geri