petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu kuş bir türlü bana alışmadı :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve zeynprdem tarafından 15 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. zeynprdem

zeynprdem New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kafesten çıkarmayın onunla sakin sakin konuşun diye tavsiye almıştım huysuz diye denedim ama hala ayniyiz. Ben mi acele ediyorum acaba iki haftadır alalı yavru daha lütfen yardım edin :(

2. Anıl Oktar
    Gizli

Bende kuşumu iki hafta önce aldım ve şuan fazlasıyla alışık. Her tarafını kaşıttırıyor parmağımla oynayıp kaşıyor. Tek yaptığım elimden zarar gelmeyeceğini belli etmek.İlk başta her iki elinizide yavaşça kafesin üstüne koyun sakinleşene kadar.Sonra kafesin içine sokup sabit tutun. En son parmağınıza yem koyup vermeye çalışın bence herşey mühim olan bu nokta. Bu noktadan sonra düğüm çözülüyor bana göre :D

Sayfayı Paylaş