Karadeniz Pet

Bu kuş dişi mi erkek mi lütfen yardım

a27d7c599f04b93eb3c8138746f41ac6.jpg
3e95f62c311b8b96553e8ad7917fec5d.jpg

Hep böyleler. Biri kovalıyor biri kaçıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dişi erkek normaldir [emoji23]

İlayda emin ol bende kuşumu erkek diye aldığımdan dolayı araştırmadığım resim çere rengi kalmadı kafan karışmasın. 2 renk çere açık tonlar mavi ve beyaz olursa dişi. Tek renk mor koyu mavi renkler olursa erkek. Bu iki renk çere ve açık maviye beyaz. Benim kuşum da aynı bu şekilde. Ve dişi olduğundan emin olabilirsin. Zaten duruşundan da belli dişi olduğu

İlayda emin ol bende kuşumu erkek diye aldığımdan dolayı araştırmadığım resim çere rengi kalmadı kafan karışmasın. 2 renk çere açık tonlar mavi ve beyaz olursa dişi. Tek renk mor koyu mavi renkler olursa erkek. Bu iki renk çere ve açık maviye beyaz. Benim kuşum da aynı bu şekilde. Ve dişi olduğundan emin olabilirsin. Zaten duruşundan da belli dişi olduğu

Çoğu kişi öyle dedi teşekkür ederim [emoji2]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Erkek diyen arkadaş neye dayanarak erkek diyor çok merak ediyorum bariz dişi kuş insanları yanlış yonledirmeyelim bilmiyorsak

Insanin kime inanacağini sasirtan durumlar yasaniyor bazen boyle bunun olmasi da cok dogal biz cunku cok seviyoruz mutlaka bir cevap vermeyi iskembeyi kübradan sallamayı bilmiyorum demeyi kendimize yediremiyoruz kus kesinlikle ve kesinlikle disidir erkek diyen de lutfen yorum yapip insanlari yaniltmasin

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuş dişi.Ve 6-7 aylık en az..

El bette disi benim kusta erkek olmasi gerek ozaman ama suan yavru buyutuyor iciniz rahat olsun sakin bir disi uzun omru olur inssllah

Kus hareketliyse erkek olayini da ilk defa duyuyorum kus tuye girdi durgunlasti o zaman cinsiyet mi degistiriyor Tekrar soyluyorum bu kus disidir. Bilmeyen anlamayan arkadaslar yorum yapip yeni baslamis arkadaslarin kafasini da karistirmasin lutfen

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dişi diyen herkese tebrikler gerçekten de kuşun ceresi kahverengi oldu :)

Geri