petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu kuş dişimi erkekmi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve oktay türk tarafından 23 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Yesil disi Mavi erkek :)

Bu arada hazir konusu acilmisken buradan kusunun cinsiyetini ogrenmek icin konu acan uyelerimize ufak bir not dusmek istiyorum. Bu konuyu acan konu sahibinin eklemis oldugu resimler gibi net bir sekilde dogru acidan fotograflarini cekip konunuza eklerseniz hem sizin dogru cevabi alabilmeniz acisindan hemde bizlerin karar verme asamasinda zorlanmamasi adina cok daha yararli olacaktir.

2. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    erkek reis

3. musa351

musa351 Guest

evet erkek . bunlar yavru değiller en az 1 yaşında vardır

4. oktay türk

05-03-2013 yumurtadan cıkdı arkadaşım

5. musa351

musa351 Guest

hee ben resimdekileri sandım pardon dostum

6. oktay türk

7. kartall82

kartall82 Guest

mavi erkek
    yeşil dişi

8. oktay türk

9. Tahsin ÖZDEN

resimdeki kuşların iyi bir çift olmuş öncelikle mavi kuşun albino sınıfına yakınlığı ile bilinin gök mavi gri kanat yerli üretim orjinal avusturyadır. daha kızışma tam olmamış erkekte o yüzden ceresindeki beyazlık tabi 8,5-9 aylık olmasının da önemli ölçüde rolü var gözlerdeki beyaz iristen anlaşıldığı gibi yalnız dişin daha düçük erkeğe nazaran 4,5-5 aylık daha yine irisin tam beyazlamaması büyük rol oynuyor yaş tayininde dişi kızışmış ama erkeğini kızıştırmak için nijer ve bal verebilirsin kafesinede mümkünse kesme şeker koy 15 gün içinde çiftleşeceklerdir.

10. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Gereken cevapları arkadaşlar vermiş zaten arkadaşların dedigi gbi yeşil dişi mavi erkek ve dişi kızışmış.

11. oktay türk

bendde emin olmak için yazdım

12. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    mavi erkek yeşil dişi

Sayfayı Paylaş