petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu kuş hastamı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Haktas59 tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Haktas59

Haktas59 Member

Beğenileri:
    0
    MERHABA ARKADAŞLAR. KIZIM MUHABBET KUŞU İSTİYORDU. DÜN BU KUŞU ALDIM. EVE GELİNCE ALT TARAFINI GÖRDÜM. KUŞTANDA ANLAMAM. BU KUŞ HASTAMIDIR ACABA. ALTINDA NEDEN TÜY YOK. DEĞİŞTİRMEM GEREKİRMİ. BİRDE CİNSİ NEDİR ACABA. YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:33 -->-> Daha önceki mesaj 13:17 --

Yardımcı olurmusunuz lütfen. Çok geçmeden değiştireyim hiç olmazsa.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuş çok küçük yavru daha canlı görünüyor benim fikrim bir sıkıntı yok maşallah cinsiyeti fotoğraf yaniltmiyorsa erkek Güle güle besleyin

3. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Maşallah hayırlı olsun,tabana mama dökmüşşünüz sanırım fakat o mamayı hafif nemlendirmeden yiyemez

Sayfayı Paylaş