Karadeniz Pet

Bu kuş kaç yaşında ve cinsiyeti ne ?

brutalize

Meraklı Üye
s90nm.jpg

2 aylık civarı dişi. O değil de, o ballı krakerleri çıkartırsanız kuşun sağlığı açısından daha iyi etmiş olursunuz.

Konuşur mu konuşmaz mı bilmem ama çok güzel bir kuş olduğu kesin.

İlgilenip cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. Henüz alalı 10 gün oldu kafesin dışında da parmağımda duruyor öpmeme izin veriyor. Biraz hızlı gelişiyor her şey sanki

ballı krakere neden zararlı dediniz bizdede var takıyoruz

ben de anlamadım herkes ballı krakeri çok seviyorlar dedi ben de aldım kuşum da yiyor ondan. bu arada konuşturma konusunda ciddi bi motivasyon kaybına uğradım şu an :/

Muhtemelen o ballı kraker balla değil farklı bir kimyasalla yapışıyor. İlla ki ballı kraker verecekseniz sitede kendi yapabileceğiniz tarifleri mevcut :)

Eren, söylenecek şeyleri söylemiş. Ballı kraker diye yutturup akla mantığa, vicdana sığmayan şeylerle yapıştırıyorlar o yemleri. Kuşların sağlığı açısından çok gerekli. İlla koyacağım diyorsanız sitede tarifi var Eren'in dediği gibi. Ama bence pek de gerekli değil.

arkadaşlar ben konuşturmak için kuş alayım dedim kuş dişi çıktı iyi mi. nabacaz şindik

Yavru kuşların gagası mavi olunca dişi diyorsunuz beyaz olunca yine dişi diyorsunuz . Hangisi dogru kafam karıştı.

benimkinin gagası beyaz değil yalnız fotoğrafta öyle çıkıyor yarısı pembe yarısı mavi gibi :D

Dişi.ballı krakerlere kimyasal maddeler karışıyo diye biliyorum.onları yapıştırmak için falan

kuş dişi tahta tünek kullanın

güzel bir dişi bence dişi erkek farketmez benim dişi kuşum vardı konuşuyordu tabi erkek kadar değil bence hayvanı dişidiye geri vermeyin maşallah çok tatlı

Geri