Karadeniz Pet

bu kuş kafesi setini almalımıyım?

• Konbuyu başlatan Harun BADEM
  • Başlangıç tarihi
45x35 ÜRETİM KAFESİ

bu kafesi daha çok tavsiye ederim. Sizin baktığın kafesin telleri çabuk kırılıyor ayrıca akıllı yemlik için uygun değil.

Harun bey kafes fiyatına göre biraz küçük geldi bana.. Akıllı yemlik hem kafes içine hem kafes dışına konulabilniyor ben icine koydum dusaridayken nasıl yapıyorsa kuş dışarı boş kabukları sicratiyor. O yüzden icine koydum. Bu kafesin içine konursa alan dahada daralir kuşa oyun oynayacak zıplayacak kanat cirpacak alan kalmaz. Bence.. :)
Telefondan yazdığım için yazım yanlışları affola..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evt arkadaslar pek yakında nasipse bir yavru kus alacagım sanalpazarda böyle bir paket gördüm sizce güvenlimidir almalımıyım fiyatıda uygun gibi geldi bana

bir sorumda akıllı yemlikle alakalı bu kafese alsam ebat farkedermi uyumsuz olabilirmi

link
KU KAFES KOMPLE SET AYNI GN CRETSZ KARGO 36,25 TL Sanalpazar.com'da 16407360

tünekleri değiştirmen gerekecek. tahta tünek almalısın. kapılar biraz sıkıntılı olacak gibi ama fiyatı gayet uygun. sadece tek tavsiyem biraz daha büyük al, ilerde büyük almak isteyebilirsin çünkü :)

Hiç gerek yok bence , zaten dışardan da aynı fiyata alabilirsin bu malzemeleri.

Şunu unutmayın ki sanalpazar dediginiz site normal bireysel kişilerin sıradan kişilerin dükkan actıgı yerlerdir gitti gidiyor gibi örnegin . Eğer birşey alacaksanız emin olun kırık catlak vs vs olmayısından cünkü genelde 2. el malzemeler satılır o sitede.

Şunu unutmayın ki sanalpazar dediginiz site normal bireysel kişilerin sıradan kişilerin dükkan actıgı yerlerdir gitti gidiyor gibi örnegin . Eğer birşey alacaksanız emin olun kırık catlak vs vs olmayısından cünkü genelde 2. el malzemeler satılır o sitede.

Aynen kardeşim

Kesinlikle almayın hocam :) ben naturbird ten Salma aldım da 35 tlye geldi :) bu baya pahalı

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ben kafes üretimi yapan abiden cifthane aldim yanları PVC ile kapalı 25 TL yapti bu hem pahali hem kullanissiz geldi

bende yeni muhabbet kuşu severim size tavsiyem kesinlikle büyük alın benim şuan elimdeki bu boyutlarda ve ben bugünlerde büyütmeyi düşünüyorum eş alacağım kesinlikle sizde eş almayı falan düşüneceksiniz muhabbet kuşunun şebekliklerini göründce bir tane daha olsun diyorsnz. ben yiğitkafes ten 101 i alcam sitede bir arkadaşımız almış fotolarını gördüm bayıldım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:32 -->-> Daha önceki mesaj 08:31 --

sete 36 tl vermeyin bence boş alın kendiniz doldurun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:33 -->-> Daha önceki mesaj 08:32 --

bende set almıştım salıncağın yüzüne bakmadı hiç sonra ben kendim el yapımı salıncak yaptım şimdi üstünden inmiyor

Bence birtane cifthane alın hayvan geniş geniş takılsın icinde ben öyle yaptım bi saga bi sola ucup duruyo :D

çok teşekkür ederim arkadaslar vazgectim almakdan rahatsızlıgımdan dolayı gidip petshopdan alma imkanım yok o nedenle netten alacagım naturbırd cok güzel bir site ve o 45x35 tam benlik ama aksesuarlar sıkıntılı erol bey toptan satıyor üreticilere yönelik

bende naturbirdden tekli aynı edattaki kafesi 2 yemlik suluk 2 tünekle 21 re aldım boş çifthanede 28 e geldi daha bir sürü şey aldım kargı 11 lira tuttu posthaneden toplam parayı ödeyip teslim aldım kolay gelsin o sayfada reklamda kokuyo birazz..

Geri