petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu kuş ne dişi nede erkek ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Gökhan soydan tarafından 30 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşumun resimlerini önceden paylaşmıştım ancak dişide diyenler erkek diyenlerde ldu ben erkek diye almıştım ve en sonda nuri çolak arkadaşımız dışında dişi diyen olmadı hatta nuri bey kesin dişi ilerde cere kahverengi olcak demişti İŞTE YENİ RESİMLER [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:10 -->-> Daha önceki mesaj 10:07 --

arkadaşlar bu resimleri şimdi çektim akşama doğru deliklerin etrafı daha mavi görünüyor gündüz ışıkta daha açık mavi olarak görünüyor sizce dişi olması için beyaz olması gerekmiyor mu eğer beyaz olmadığı zaman bu mavilik koyulaşacaksa erkek çünkü net beyazlık yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:12 -->-> Daha önceki mesaj 10:10 --

resimlerde gün ışığı sol taraftan geliyor arkadaşlar kuş sağa baktığında delikler daha mavi görünüyor dikkat ederseniz nuri bey şimdi seni yanıltıyor bu kuş dişi deyince içim rahat etmedi yine bakalım dedim

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Dediğiniz gibi cere etrafı beyaz değil,erkek olduğunu gösterir. Yani önceki tahminler doğru.

#2 Uğur GENÇ, 30 Ekim 2015
    Son düzenleme: 30 Ekim 2015
  3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Erkek diyorum bu fotoğraflardan sonra. Burun deliklerini kenarında beyazlık yok sadece parlak duruyor.

4. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    şuan 1.30 aylık ilerde o maviliğin beyazlaşmasımı daha mavileşmesimi büyük ihtimal sizce?

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Mavileşmesi.

6. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    bencede mavileşmesi lazım

7. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member

Beğenileri: