Karadeniz Pet

bu kuş ne dişi nede erkek ???

Gökhan soydan

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşumun resimlerini önceden paylaşmıştım ancak dişide diyenler erkek diyenlerde ldu ben erkek diye almıştım ve en sonda nuri çolak arkadaşımız dışında dişi diyen olmadı hatta nuri bey kesin dişi ilerde cere kahverengi olcak demişti İŞTE YENİ RESİMLER

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:10 -->-> Daha önceki mesaj 10:07 --

arkadaşlar bu resimleri şimdi çektim akşama doğru deliklerin etrafı daha mavi görünüyor gündüz ışıkta daha açık mavi olarak görünüyor sizce dişi olması için beyaz olması gerekmiyor mu eğer beyaz olmadığı zaman bu mavilik koyulaşacaksa erkek çünkü net beyazlık yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:12 -->-> Daha önceki mesaj 10:10 --

resimlerde gün ışığı sol taraftan geliyor arkadaşlar kuş sağa baktığında delikler daha mavi görünüyor dikkat ederseniz nuri bey şimdi seni yanıltıyor bu kuş dişi deyince içim rahat etmedi yine bakalım dedim

Dediğiniz gibi cere etrafı beyaz değil,erkek olduğunu gösterir. Yani önceki tahminler doğru.

Son düzenleme:
şuan 1.30 aylık ilerde o maviliğin beyazlaşmasımı daha mavileşmesimi büyük ihtimal sizce?

Erkek kuş daha yavru maşallah.

Geri