petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu kuş ne yapıyor :) videolu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve furkan yücel tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. furkan yücel
    Gizli

Arkadaşlar sürekli tuhaf tuhaf hareketler yapıyor daldan aşağıya ters takla atmak yemliğin tutunma yeriyle arasında kalan 2cm lik boşluktan zorla geçme gibi :D daha cok yavru kendi kendine oyun mu oynuyor ne yapıyor anlamadım kısa bir video çektim zahmet edip izlerseniz sizinde yorumlarınızı bekiyorum :)napıyor bu çocuk :D[YOUTUBE]ce42LATnAFc&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    bence oyun oynuyor :) canı sıkılmış keratanın :)

3. furkan yücel
    Gizli

ahhaha tam bi manyak ya :D

4. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Bende tellere çıkıyor sonrada iki bacağını arasından geçmeye çalışıyor sanki kendi bacağı değilmiş gîbi

5. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Benim ufaklıkta küçükken yemliğin kendi tüneğinin arasından geçmeye çalışıyordu :) Ayrıca birde bu sabah farkettim 6-7 aylık olan dişi kuşumda kafesin tepesinde tek ayakla tutunup aşağıya doğru sarkıyor bazen 2 ayağını bırakıp gagasıyla tutunuyor sallanıyordu :D Maşallah bu arada oyuncu bir kuş .

6. furkan yücel
    Gizli

teşekkürler volkan kardeş :) deli deli hareketler yapıyor bi sorayım dedim :D ters takla attığına bile şait oldum yani o derece :D

7. junius3434
    Gizli

kesinlikle oyun yapıyor için rahat olsun :)

8. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

oyun oynuyor benım dişi kuş da böyle :D kafesin her yerinde...

9. Akif GÜZEN
    Gizli

Bana da oyun gibi geldi. Benim kuşta tüy dökümüne girdiğinden beri böyle garip hareketleri oluyor ara sıra. Özellikle tünek yardımı ile bir ense kaşıma sitili var o ayaklar nasıl öyle dönüyor hala çözebilmiş değilim.

10. furkan yücel
    Gizli

hahaha sağolun :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:16 -->-> Daha önceki mesaj 14:28 --

yok yok kesin deli bu kuş :):):):)

Sayfayı Paylaş