Karadeniz Pet

bu kuş ne yapıyor :) videolu

• Konbuyu başlatan furkan yücel
  • Başlangıç tarihi
F

furkan yücel

Guest
Arkadaşlar sürekli tuhaf tuhaf hareketler yapıyor daldan aşağıya ters takla atmak yemliğin tutunma yeriyle arasında kalan 2cm lik boşluktan zorla geçme gibi :D daha cok yavru kendi kendine oyun mu oynuyor ne yapıyor anlamadım kısa bir video çektim zahmet edip izlerseniz sizinde yorumlarınızı bekiyorum :)napıyor bu çocuk :D[YOUTUBE]ce42LATnAFc&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

Bende tellere çıkıyor sonrada iki bacağını arasından geçmeye çalışıyor sanki kendi bacağı değilmiş gîbi

Benim ufaklıkta küçükken yemliğin kendi tüneğinin arasından geçmeye çalışıyordu :) Ayrıca birde bu sabah farkettim 6-7 aylık olan dişi kuşumda kafesin tepesinde tek ayakla tutunup aşağıya doğru sarkıyor bazen 2 ayağını bırakıp gagasıyla tutunuyor sallanıyordu :D Maşallah bu arada oyuncu bir kuş .

teşekkürler volkan kardeş :) deli deli hareketler yapıyor bi sorayım dedim :D ters takla attığına bile şait oldum yani o derece :D

oyun oynuyor benım dişi kuş da böyle :D kafesin her yerinde...

Bana da oyun gibi geldi. Benim kuşta tüy dökümüne girdiğinden beri böyle garip hareketleri oluyor ara sıra. Özellikle tünek yardımı ile bir ense kaşıma sitili var o ayaklar nasıl öyle dönüyor hala çözebilmiş değilim.

hahaha sağolun :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:16 -->-> Daha önceki mesaj 14:28 --

yok yok kesin deli bu kuş :):):):)

Geri