petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu kuş ne yapma derdinde?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erkan GÜNEŞ tarafından 26 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
  2. İbrahim Halil GELOĞLU

Beğenileri:
    0
  3. Kuzey Kara

Kuzey Kara Member

Beğenileri:
    0
    eğer yeşil dişi ise çiftleşmek için kuyruk kaldırıyor. erkek de bişey yapmıyor. derhal kızgın bir erkekle değiş onu. böyle dişiyi yakalamakla geçiyor bu forumda zamanlar.

4. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    beyazın dişi yeşilin erkek olduğunu tahmin ediyoduk en azından beyaz dişi kesinlikle de yeşil için birşey diyemem daha 3 aylık bile olmadılar

#4 Erkan GÜNEŞ, 26 Mart 2016
    Son düzenleme: 26 Mart 2016
  5. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Kuşlar daha ufak değişmeni gerektirecek bir durum yok.Gayet de normal davranıyorlar,şahsen ben bir anormallik görmedim.Kafana takma.

6. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    yok kafaya takmıyorum da bu yaşta çiftleşme gibi bi istek olmaz dıye dusundum de

7. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Çiftleşme isteği gibi durmuyor zaten.Oyun yapıyor.Eğer çiftleşme isteği olsa ayaklarını sağlam bir yere basar ve kuyruğunu kaldırırdı.Ancak bu yaşta böyle bir şey gerçekleşemeyeceğinden endişe etmene gerek yok.

Sayfayı Paylaş