Karadeniz Pet

Bu kus nıye boyle ya yardım edın

Furkan Yahya ÖZMEN

Paylaşımcı Üye

Arkadaslar bu kusun sorunu ne yardı edın ya hep boyle elımıze aldıgımızda kacmak ıcın hızlanıyor kafeste hep uyuyor ucmuyor bıze alıstı ele alısık 1 ay oldu alalı neden boyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:34 --

yardım edecek yok mu

Kuşun görüntüsünden rahatsız olduğu belli de veteriner bakınız geçmiş olsun

Üşüttün mü acaba , dışkısı solunumu falan nasıl ?

Diskisi normal solunum da da sorun yok gibi arada ıshal yapio gibi sulu yapio ama sonraki diskisi duzeliyor niye olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:46 -->-> Daha önceki mesaj 13:34 --

............

vitamin ve meyve takyivesi yapın usutmemesini dikkat edin

Vitamin takviyesi yapıyorum suyuna atıyorum siringayla versem mi ki benim ki meyve yemiyor [MENTION=14789]Naim Boysan[/MENTION]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:00 --

...........

Ilk etapta kus cok halsiz duruyosa agzina damlatin siringa ile gunde 11 defa 3 gun sonrasinda suyuna koyarsiniz

Fazla vitamin iyi olmaz sulu mama yapıp verin yararlı olacaktır...

Son düzenleme:
Hazır mamalar satılıyor onlardan hazırlayıp ver içinede ayıklanmış darı ez, un haline getirecek şekilde sonra birbirine karıp yavrunun yediği gibi sulu şekilde yap, ölçekleri vardır zaten, yavruya verir gibi ver...

Son düzenleme:
zaten yavru kardesım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:06 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

............

Geri