petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu kuşa zarar verirmi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Barış Taş tarafından 12 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Barış Taş

Barış Taş New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşumla nerdeyse benden başka herkez ilgileniyor misafir geliyor eline almaya çalışıyor küçük kardeşim var o başından ayrılmıyor kuşu dışarı salıp oyuncak gibi oynuyorlar ben elimi uzattığımda ürküyor bunun bana alışmasında bir zararı olurmu alalı 2 hafta oldu

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Herkes daha yeni alışmaya çalışırken bu kadar üstüne gidilirse kuş asla ve asla sana alışmaz. Çünkü ürkmüş hayvancağız. Senin yapacağın ani hareketlerden kaçınmak. İlk başta elini yavaşça kafesin içine koyup beklemek. Belki yarım saat bir saat. Baktın olmuyor avucuna biraz yem al ve bekle. Eğer yaklaşmaya başlarsa ani hareketler yapmadan elini yavaşça tünek gibi yaklaştırıp almaya çalış. Bunu günlerce tekrarla. Belki alışır. Ama kesinlikle kardeşin ani hareketler yapıp korkutmasın. Yoksa olmaz.

3. Barış Taş

Barış Taş New Member

Beğenileri:
    0
    Elimden yem dün yedi bugün elimi uzatıyorum kaçıyor çoğu kişinin benimde dahil üstümüze konuyor ama elimi uzatınca direk kaçıyor tek ben ilgilenmek istiyorum ama mümkün olmuyor. Kuş nereye konsa herkez yanına gidip elini uzatıyor iyice yakınlaştırıyolar tabi kuş kaçıyor.

4. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Benimde durumum aynı kardes kızcan elletmicen

Sayfayı Paylaş