petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu kusla ilgili yas ve irk bilgisi verebilir misiniz ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ermansvn tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ermansvn

ermansvn Guest

Bu mubis yeni geldi evimize..İlk günü olmakla birlikte çok sessiz.yem yememis.geldiğinden beri ayni tunekte..konuşup ilgi gosteriyoruz rahatlasin diye ama :) biraz çekingen mi ne ? Burada resim yukleyemedim :((

2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51
    BU kuşunuz ortama alışmaya çalışıyor 1 haftaya kalmaz ciyak ciyak ötmeye başlar hayırlı olsun:)

3. ermansvn

ermansvn Guest

Fotograf ekleme olayini cozemedim.Nasil yukleniyor :-(

4. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
  5. ermansvn

ermansvn Guest

Walla tabletten yazili adreslere girdim ama göz at sekmesi falan cikmiyor.daha kolay bir ekleme yolu olsa daha güzel olur diye düşünüyorum.

İlaveten mubisimiz dun aksam geldi.ama ne su ne yem..Biraz tedirginim acikcasi.O da bir can tasiyor sonuçta..Yem yemediğinden korkuyorum.Aldigim yerde yemlikten yiyordu..Ac ac nereye kadar dayanabilir bu mubis :(

Alismasi için sürekli konuşuyorum.Kus sesi dinletince cevap veriyor ama başka zaman ses yok..

#5 ermansvn, 8 Nisan 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Nisan 2014
  6. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Fazlada Üzerine Gitmeyin Bekleyin Alişsin Biraz Elinizden Korkuyorsa Üstelemeyin Aç Bırakın Elinizden Yedirin

Sayfayı Paylaş