Karadeniz Pet

bu kuslar eş olurmu bakarmısınız

göztepe1925

Meraklı Üye
oncelıkle hayırlı bayramlar benım kusları alallı 1 hafta olcak ve odada saldıgımda bırı nerey gıderse oda oraya gıdıo we bır bırne cok otouolar dısı erkege yaklastıgında erkek dısıye yaklastıgında kacıolar neden olabılır yasdan dolayımı es alırlarmı almazlarmı yardımcı olursanız sewınırm ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:26 -->-> Daha önceki mesaj 01:42 --

bılgı werrsenız sewınırım

Son düzenleme:
İkisinin de biraz zamana ihtiyacı var, hem ortama hem de birbirlerine alışmaları gerek.
Üretim düşünüyorsanız, kuşları kafeste tutmakta fayda var. Kafes çok ses olmayan, sabit ısı ve nem oranındaki bir odada yükseğe asılmalı.

kafesden aksam ısten geldıgımde acıorum we brıakıorum gunduzlerı oglen balkona cıkarıp aksam 6 gıbı gerı yerıne koyoorum kusları tahmınızce ne kadr surer es almaları uretım yapmak ıstıyorum ve bazı yorurmları soruları okuorum bı petshop' a goturup kusların ıcıne salıp orda hangısıyle anlasıtıgını gorup degıstrsemmı kusları kararsızım yardım cı olursanız sevınırım bide kuslar kac aylık bırbırılerıne uygunmudur yaslarrı belırtırsenız

Son düzenleme:
tmm saolun yukarda odada bı rafa koydum obalkonada cıkrmaya gerek yok sanırım es aldıkta sonra cıkarrım

yok eş aldıktan sonrada çıkarmayacaksın.kafes sabit kalacak.

pekı yasları tam olarak kac bı bılgı werrsenız yuvalık alıyımı pekı sımdıden

Geri