petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu Kuşlar Nereye Bakıyor? (Komik)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mana tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mana

Mana Guest

Zeki-Metin tiplemesinin bir filmindeki gibi, BU ADAMLAR NEREYE BAKIYOR? filmini kuşlarım çeviriyor :D

2. Nilgün BULUT

Allahm allahim müthişler masallah hepsi birbirinden güzel.maviyi seviyoruz anlasılan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:14 -->-> Daha önceki mesaj 13:13 --

Sagdan 3.kuş cok komik bakmiş yaaa

3. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Kedi falan mı gördüler :)

4. Mana

Mana Guest

Teşekkür ediyorum Nilgün Hanım evet maviyi seviyoruz aslında o müthiş bakan mor renginde. Pakistan olanda açık mavi turkuazımsı karma renk çok tatlılar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:18 -->-> Daha önceki mesaj 22:17 --

hehe kedi değil de, ben foto çekerken yaptılar ne varsa bilmem orda :D

5. Nilgün BULUT

Hmmm olsun.oda güzel :)))

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  7. Crowlie

Crowlie Guest

komik! hem de çok

8. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Böyle kareleri nasıl yakalayabiliyorsunuz ya, hepsi birbirinden tatlı çıkmış maşallah. :) Bizimki omuzdan başka bi yere gitmediği için bi yere koyduğumda direk makinaya ya da telefona uçuyor 'çekmesene kardeşim' der gibi. :) İmreniyorum valla.:)

9. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    benim aşkımla diğer kuş çok güzel bakmışlar (soldan 2 si) maşallah kuzularaa

10. Mana

Mana Guest

zaten bana alışkın hepsi parmağımla askının yanına götürdüm üstüne çıktılar hoşlarına gitmiş olacakki inmediler :) fotoğraf çektim bende onlarda hepsi birden başka tarafa baktı ne var bilemedim orda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:24 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

komik tabi üstelik sevimli de, tabi komik bulamayanları bilemem zevk meselesi

11. Batuhan Eroğul

12. Crowlie

Crowlie Guest

:) ben açık ve net duygularımı belirttim.Sanırım laf vurmaya çalışıyorsun gibi geldi neyse.

13. Mana

Mana Guest

kuştan kuşa değişiyor işte kimisi de bilerek poz verir :) teşekkür ediyorum...

o senin aşkın tuhaf hareket çekip duruyor anlamadım bugün derdi var onun, paylaştım videosunu hatta kabız olabilir dediler :( çok sağol canım benim beğenmene sevindim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

laf vurmaya neden çalışayım asıl sanki bana laf vuruluyor gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

teşekkür ederim darısı size olsun inşallah

14. Sinan ÇELİK

şaşkınlara bak yaa süper :D

15. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Bence fotoğraf çekilirken sağ tarafta biri civciv çıkacak kuş çıkacak diyor.

16. Mana

Mana Guest

çok yaramaz o aralarındaki erkek ama var yaaaa ölü taklidi bile yapıyor daha önce paylaşmıştım videosunu. en soldaki de kafeste ısırmadık kuş bırakmadı yaklaşanı ısırıyor :D teşekkürler yorumunuz için

17. Sinan ÇELİK

asıl böyle güzel bir kareyi bizimle paylaştığınız için teşekkürler bizden :)

18. Mana

Mana Guest

beğenmenize sevindim :)

19. Elif AKDOĞANOĞLU

tiplere bak :) boncuk gibi dizilmişler askıya... çok sevimli çok komikler, muhabbet kuşları olmasaydı hayat çok sıkıcı olurdu galiba...

20. Mana

Mana Guest

teşekkürler beğenmenize sevindim evet onlarsız sıkıcı olurdu bütün gün evde oturuyorum neşem onlar en çok :)

Sayfayı Paylaş