Karadeniz Pet

Bu kuşlardan ne renk yavrular çıkar?

• Konbuyu başlatan Mustafa Demir
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Demir

Guest
Arkadaşlar kuşlarım oldukça sağlıklı bir tek sorun üretim yapamam dişi yuvaya arada bir kısa süreli giriyor çiftleşme yok.Sizce ne renk yavrular elde ederim?
sjwcp.jpg

sjwft.jpg

İnşAllah verim alırsınız. Ustam mutasyonları aşağı yukarı aynı olduğu için aynı tip yavrular alacaksınızdır. Tabi dedelerinde klasik renkler veya rainbowluk, albinoluk, lutinoluk var mı bilemeyiz.. Varsa o tür yavrular da çıkabilir belli olmaz.

İnşAllah verim alırsınız. Ustam mutasyonları aşağı yukarı aynı olduğu için aynı tip yavrular alacaksınızdır. Tabi dedelerinde klasik renkler veya rainbowluk, albinoluk, lutinoluk var mı bilemeyiz.. Varsa o tür yavrular da çıkabilir belli olmaz.

Çok saolun erkek kuş sarılı dişi süt beyazı ama ikiside parçalı kuşlar dişi bir kabul etse çok güzel yavrular düşünüyorum ama yok dişi eminim yavrulara çok iyi bakacaktır çok güzel bir kuş evcilleştirilmemesine karşın çok sıcakkanlı...

Hayırlısı olsun ustam.. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Peki yuvalığa neden anlaşmalı gibi günde 1 kez girip 30 saniye sonra tekrar çıkıyor?

Arkadaşım size ne diye hitap edeceğim bilmiyorum isminiz yok nick deseniz yazmak için tercüman gerekli..Lütfen konunuza yorum yapan arkadaşlara saygılı olun , size gerek cvp lar verilmiş , neden halen kimse ilgilenmiyor diyorsunuz..Ne yapmamız lazım aynı saniyede 10 kişimi cvp versin..

Kimse bilgisayar başında bekleyip anında cvp veremez , herkezin işi gücü var , lütfen birbirimize saygılı olalım..Zaten önemli yada acil olan bir konu değil..

Anlayışınız için teşekkürler..

Arkadaşım size ne diye hitap edeceğim bilmiyorum isminiz yok nick deseniz yazmak için tercüman gerekli..Lütfen konunuza yorum yapan arkadaşlara saygılı olun , size gerek cvp lar verilmiş , neden halen kimse ilgilenmiyor diyorsunuz..Ne yapmamız lazım aynı saniyede 10 kişimi cvp versin..

Kimse bilgisayar başında bekleyip anında cvp veremez , herkezin işi gücü var , lütfen birbirimize saygılı olalım..Zaten önemli yada acil olan bir konu değil..

Anlayışınız için teşekkürler..
Serkan Bey bir saygısızlık yaptıysam özür dilerim.İsmim Mustafa .Nickler zaten anlam gerektirmeyen takma adlardır.En azından ben öyle biliyorum.Benim sorduğum 1 soruya cevap almıştım 2.yi yazdım sağolsun Cihat bey yazmış ama görmedim.Bundan sonra yapmam afedersiniz...

Serkan Bey bir saygısızlık yaptıysam özür dilerim.İsmim Mustafa .Nickler zaten anlam gerektirmeyen takma adlardır.En azından ben öyle biliyorum.Benim sorduğum 1 soruya cevap almıştım 2.yi yazdım sağolsun Cihat bey yazmış ama görmedim.Bundan sonra yapmam afedersiniz...

Anlayışınız için teşekkür ederim Mustafa bey,

Keyifli forumlar..

Anasını babasına bakarak kimse net konuşamaz. Ananın babanın rengini alacak diye bir kaide de yok. Soylarınında rengini alabilir.

Ya hemsehriyiz o zaman babamda Susehrinde gorev yapti guzel kavunlari vardir oranin...

Ya hemsehriyiz o zaman babamda Susehrinde gorev yapti guzel kavunlari vardir oranin...

Suşehri/Akıncılar' ın güzel kavunları vardır. Bagaj dolusu toplar getiririz hep İstanbul'a yazlık kışlık kavunları :) Ayrıca er sene Akıncılar ilçemizde Kavun Festivali yapılır. Davul zurna kemençe az horon etmedik o festivallerde :) Fakat bu sene eski valimiz vefaat ettiği için festival yapılmadı.

Geri