petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu kuşları çözebilmiş değilim daha

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Murat KILINÇARSLAN tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    İyi akşamlar arkadaşlar , Ben 3 Hafta önce bir çift yerli almıştım aldığım yerde kuşun altında 1 tane yumurta vardı eve getirdim satın aldığım insan 2-3 günlük yemini suyunu ver üzerini kapat dedi bende öyle yaptım 3.günün sonunda yavruluğa baktım ve 2.yumurtayı gördüm üzerini açtım ve yemini suyunu tazeledim çıktım kuşların bulunduğu ortamda çok güzel ve sakin kimse girmez şu an toplamda 3 yumurta var ve 3 haftadır bu böyle yuvaya kesinlikle girmiyorlar çiftleşmiyorlar gözünüzü seveyim bana bir yardımcı olun kafayı yedirdiler bana kamera bağladım uzaktan izliyorum tık yok put gibi duruyorlar.

2. oguzhan_06

Yumurtalı aldıgım kuşlardan çok çektim. Yatmıyorsa yumurtaları yuvalıktan al ve kuşlarının üzerini aç. Dişi kuşun yuvalıga kendi girmeye başladıgında tekrar yumurtlayacaktır. O yumurtaların üzerine yatmaz.

3. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Yer değişikliği yapıldığında kuşlar yumurtalara yatmayabilir, yumurtaları atın eve alıştıkları zaman yeniden çiftleşmeye yuvalığa girmeye başlayacaklar o zaman yumurtalara yatacaktır.

4. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    Hiç bir belirti yok yalnız put gibi duruyorlar 3 hafta geçti daha nasıl alısacaklar ki

Sayfayı Paylaş