Karadeniz Pet

Bu kuşların neyi var???

evet kesinlikle yavrudan almak en güzeli, havalar on gün kadar daha geçsin ısınsın harika iki çift damızlık yapmak üzere yavru sayılabilecek kuşlar ayarladım, gelince sizlerle paylaşacağım inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:35 -->-> Daha önceki mesaj 14:34 --

teşekkür ediyorum herkese değerli yorumları için :) saygılar

evet kesinlikle yavrudan almak en güzeli, havalar on gün kadar daha geçsin ısınsın harika iki çift damızlık yapmak üzere yavru sayılabilecek kuşlar ayarladım, gelince sizlerle paylaşacağım inşallah

Ben onun pişmanlığını yaşıyorum yavrudan tek aldım büyüyünce eş alırım diye olmadı bir türlü eş tutmadılar bundan sonra akıllandım

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

erkeğin aynısından bende de var öyle kendi halinde takılıyor salıncak üstünden inmiyor :D

Sevgili Kardeşim

Dişi kuşlarını ayır erkeklerin kafeslerde kalsın tek bir şekilde kuşlarına 2 günde bir mama takviyesi yada haşlanmş yumurta 1 çay kaşığı kadar Nijer ile ezip verin 2 3 hafta bunu uygulayın 2 3 hafta sonunda dişileri erkek kuşlarınızın yanına atın %90 işe yarayacaktır yalnız kuşlarınızı ayırdığınızda her kafeste 1 erkek olacak 2 2 ayırmayın erkekler kafeslerde tek kalacak dişileri 2 sini bir arada tutabilirsiniz sıkıntı olmaz iyi forumlar dilerim

Sevgili Kardeşim

Dişi kuşlarını ayır erkeklerin kafeslerde kalsın tek bir şekilde kuşlarına 2 günde bir mama takviyesi yada haşlanmş yumurta 1 çay kaşığı kadar Nijer ile ezip verin 2 3 hafta bunu uygulayın 2 3 hafta sonunda dişileri erkek kuşlarınızın yanına atın %90 işe yarayacaktır yalnız kuşlarınızı ayırdığınızda her kafeste 1 erkek olacak 2 2 ayırmayın erkekler kafeslerde tek kalacak dişileri 2 sini bir arada tutabilirsiniz sıkıntı olmaz iyi forumlar dilerim

bunu denemekte fayda var hocam kaybedecek bişey yok sonuçta :) teşekkür ederim

mama vs yapamıyosan hiç bişey yapamıyosan 2 haşlanmış yumurtayı güzelce ez çatal ile 2 çay kaşığı Nijer ile karıştır mamalıklara koy yesinler 2 günde bir uygula bunu 2 hafta boyunca bişilerin 1 kafeste kalsın erkeklerin ay rı ayrı kafeslerde tek kalsın işlemin sonunda dişileri erkeklerin yanına atın işinize yarıyacaktır iyi forumlar

Umit in dediğini bende uygulayacam , Teşekkürler Umit

kuşları ayırınca eş tutmalırında tekrar bir sıkıntı yaşanmasın daha sonra

mama vs yapamıyosan hiç bişey yapamıyosan 2 haşlanmış yumurtayı güzelce ez çatal ile 2 çay kaşığı Nijer ile karıştır mamalıklara koy yesinler 2 günde bir uygula bunu 2 hafta boyunca bişilerin 1 kafeste kalsın erkeklerin ay rı ayrı kafeslerde tek kalsın işlemin sonunda dişileri erkeklerin yanına atın işinize yarıyacaktır iyi forumlar

aynen bu dediklerinizi yapacağım hocam çok teşekür ederim

kuşların eş tutmalarında bir sıkıntı teşkil etmez zaten arkadaşın dediğine göre kuşlar eş tutmamış eş tutan kuş yumurlar yada yavruları olur yumurta veya yavru alınmamışsa daha önce yada şu an altında yok ise zaten o kuşlar eş tutmamış demektir ben kümesimde 2 3 ay eş tutmayan kuş olduğunda bu yönteme bas vururum daha önce çok verim aldım bu şekilde birbirini dövüp yaralayan kuşları bile 2 3 hafta sonunda eş tutturup yavrularını aldım tabi birazda şans da olmalı

ümit bey siz eş tutmuş kuşlar için önermiyorsunuz bu taktiği o zaman

olabilir evet ancak eş tutmuş kuş olsalardı yavru yumurta olurdu deneyin siz daha cabuk verim alırsınız

Geri