Karadeniz Pet

bu kusu almayı dusunuom sızce nasıl

ibrahimbulan

Meraklı Üye
nPWb1R.jpg

kus dısı 200 tl ye alıcam ıns nasıpse 1.5 yasında dedı kızgın dısı dedı

kızgın dişi oldu gagadan belli guzel kuş al bence

kuş dişi doğrudur fakat yaşı hakkında birşey söylemek çok zor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:53 --

kızgın dişi olması ne gibi bir artı katıyor onuda hiç anlamış değilim :)

yası albınoda anlama sansımız yokmu ki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

ama 7 yasında olsa kızgın olurmu kı yıne bro

yası albınoda anlama sansımız yokmu ki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

ama 7 yasında olsa kızgın olurmu kı yıne bro

bu tür kuşları elime almadan almam :) , evet olabilir

pardon cıft faktor oluo demı bunlar hocam adam a dıle getırdım adam dedıkı kardes eger ıcınde suphe varsa kalabılır sıkıntı degıl ıcınrahat degılse dedı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:30 -->-> Daha önceki mesaj 17:21 --

6RXbP3.jpg

arkadaslar bunlar ıkısıne 400 dıo nasıl yoksa 200 e sadece erkekı mı alsam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:30 --

ustalar yorum lutfen

Çok para bende almam.150 ye jumbo yavru alderim

tepeliyle tepeliyi çiftleştirirsen daha ıyı sonuç alırsın show alıcaksan tıkım al.bide tepeli eş secmez diye bişey yok

ama erkek mavı bana ıyı vasıflı geldı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:17 -->-> Daha önceki mesaj 20:13 --

tepeliyle tepeliyi çiftleştirirsen daha ıyı sonuç alırsın show alıcaksan tıkım al.bide tepeli eş secmez diye bişey yok
altakı mavıyı begendınmı hocam

kus genc arkadasım ayakları tırnakları daha benbeyaz ama fıyat pahalı ama dıyorsankı ben bundan yavru alırım karlı cıkarım o senın bılecegın ıs

Bencede mavi cok guzl

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

söz konusu kuş jumbo ve tepeli bir kuş ise,kesinlikle bileziksiz kuş alma derim,satan arkadaş neden satıyormuş kuşu verimimi azalmış kısırmıymış,bence ver 300tl al dişili erkekli jumbo yavru onları besle

ama erkek mavı bana ıyı vasıflı geldı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:17 -->-> Daha önceki mesaj 20:13 --

altakı mavıyı begendınmı hocam
çok iyi vasıflı bir kuş yaşı ne acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:17 --

söz konusu kuş jumbo ve tepeli bir kuş ise,kesinlikle bileziksiz kuş alma derim,satan arkadaş neden satıyormuş kuşu verimimi azalmış kısırmıymış,bence ver 300tl al dişili erkekli jumbo yavru onları besle

çok doğru ben de katılıyorum al yavru büyüt.

tamam paraya sıkısmıs hocam ondanmıs

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:09 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

çok iyi vasıflı bir kuş yaşı ne acaba

hocam 2012 ımıs

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

elımde 1 tepelı 2 jumbo bırde tepelı var zeten hocam dusundum yawruları bekleyın en ıyı 45 gunlukler

Geri