petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu kuşu yeni aldım kuş çok hareketsiz ve durgun hiçde ötmüyor bu kuş neden böyle arıc

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve suikast tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. suikast

suikast Guest

2. meta01903

meta01903 Guest

kendin söylüyorsun yeni aldın :) kuş ancak 1-2 güne yerine alışır sonra kafanı şişirir biraz sabır :))

3. suikast

suikast Guest

Erkekmi dişimi bilginiz varmı teşekkürler

4. meta01903

meta01903 Guest

5. Sezer BOZKIR

1 haftaya kadar sabırlı olun, yem yemez, su içmez, ötmez vs. bunların hepsi normal, kuşunuz iyi görünüyor, hayırlı olsun :)

6. kardes54

kardes54 New Member

Beğenileri:
    0
    kafesin altına gazete ser üzerine yem at alışması kolay olur

7. ObreuS

ObreuS Member

Beğenileri:
    1
    Kuşunuz sanki dişi gibi gözüküyor ancak çere rengi değişir daha

8. paşa54

paşa54 Guest

kuşunuz erkek ... ilk gün sağdece oturur durur yerinden hareket bile etmaz ama ertesi gün açılır ötme felan başlar yem yer su içer değişik hereketlere başlar yani benimkisi şahsen böyle yapti :D

9. bayramozlem

Etrafı tanıması alışması 7 günü bulur hem yavruda kuş güzel yani sizede zaman içerisinde alışır yem yemez ötmez merak etmeyin düzelir

10. Oğuzhan ÖKTEM

Ben de dün kuş aldım bugün hareketsiz ama yarın hareketleneceğine eminim sizinki de öyle olacaktır bu arada kuş erkeğe benziyor

11. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Bir haftaya kadar ortama ancak alışır bir hafta içinde yavaş yavaş hareketlenmeye başlar. Bir haftadan itibaren kafes içinde ele gelme alıştırmaları yapabilirsiniz. Kuşunuz erkek gibi duruyor.

12. suikast

suikast Guest

[​IMG] bu resimde biraz uzaktan çektim ben dişiye benzetim ama bimiyom yavru kuş dişimi erkekmi

13. bayramozlem

BiraZ daha zaman geçsin cereden kesin belli olur dişiye benziyor burda diğer resimdede erkeğe :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. yavru muhabbet kuşum hareketsiz

,
  2. yavru muhabbet kuşum otmuyor

,
  3. yavru muhabbet kusu neden otmez

,
  4. yeni muhabbet kuşu aldım çok durgun,
  5. yeni aldığım muhabbet kuşu çok hareketsiz,
  6. yeni aldigim kus pusutuyor,
  7. muhabbet kuşum ötmüyor