Karadeniz Pet

Bu kuşuma eş alıcam Kaç Aylık Olmalı DİŞİ

Simay Yetiş

Paylaşımcı Üye
MErhaba bu kuşuma eş almayı düşünüyorum da alırsam bizden uzak durur mu? tek kalmasını istemiyorum :( çünkü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:36 -->-> Daha önceki mesaj 20:28 --

yardım edicek yokmuuuuuu

Eş aldığınız zaman tabiki sizden uzaklaşacaktır.

5-6 aylık bi dişi alırsan güzelce eş olur. Uzak kalmaz fakat eskisi kadar sadece sana ilgi göstermez. Benim eğitimli kuşun yanına aldım dişi hala bizle ilgisini kesmiş değil.

....

Ilginize bağlı olarak değişir, yeterli ilgi ile sizden uzaklaşmaz.
Alacağınız kus birazda egitimli olursa herhangi bir
sıkıntı cikmaz. Güle güle besleyin.

Ilginize bağlı olarak değişir, yeterli ilgi ile sizden uzaklaşmaz.
Alacağınız kus birazda egitimli olursa herhangi bir
sıkıntı cikmaz. Güle güle besleyin.

5-6 aylık bi dişi alırsan güzelce eş olur. Uzak kalmaz fakat eskisi kadar sadece sana ilgi göstermez. Benim eğitimli kuşun yanına aldım dişi hala bizle ilgisini kesmiş değil.

....

kafam karıştı ne yapmam lazım alıymmı sizce? oyuncak falan yok kafesisimde ne yapıyım örnek veriyorum kafesden çıkınca yine içeri girsinler dişide erkekde:confused::confused::confused:

Alışırsa zaten acikinca kafese girecektir.
karar sizin tabiki ama ben tek besleme taraftari degilim
özellikle belli bir süre geçtikten sonra.

:) ben söyledim fikrimi, tek besleme taraftari degilim.
Karar sizin

ama benim 6 8 aylık değilki 3 4 aylık max dişi büyük mü olsunnnn

6 aylık güzel bir dişi alabilirsiniz masaallah kusunuza Güle güle besleyin

kafam karıştı ne yapmam lazım alıymmı sizce? oyuncak falan yok kafesisimde ne yapıyım örnek veriyorum kafesden çıkınca yine içeri girsinler dişide erkekde:confused::confused::confused:

Sevdiği bişi varsa meyve sebze veya Ballı kraker gibi kafese koyun kuşlar çıkınca mutlaka içeri girerler yeterkii krakeri görsünler kafeste.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:19 -->-> Daha önceki mesaj 01:16 --

ama benim 6 8 aylık değilki 3 4 aylık max dişi büyük mü olsunnnn

erkek kaç aylıksa 1 2 ay küçük olsun dişi eğer baskın dişi çıkarsa sürekli kavga ederler 3 4 aylık kuş 2 aylık dişi alabilirsin sorun olmaz

8-9 aylık bi dişi alabilirsiniz bunlarda can elbet bir eşe ihtiyaç duyuyorlar yalnız kalmasın benım tavsıyem..

slm arkadaslar burda yenıyım ben nasıl buraya kuslarımın fotosunu koyabılırım yada burada soru sorabılırım

Geri