Karadeniz Pet

Bu kuşumun cinsiyeti nedir bakar mısınız rica etsem ?

Aaaaa

Paylaşımcı Üye
Cümleten hayırlı akşamlar, iyi forumlar. Kuşumun cinsiyetini alırken erkek olarak aldım yani adam öyle söyledi. Nedir cinsiyeti dişi diye düşünüyorum dişiyse yarın değiştiricem ona göre :S

vmp6w.jpg

vmp8b.jpg

vmp97.jpg

:confused:

yaklasık 3 aylık erkek

Yavru mu acaba onuda bir sorun forumda bilen kişilere bana yavru gibi gelmedi de

erkek mi kesin ustam ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:11 --

Yavru mu acaba onuda bir sorun forumda bilen kişilere bana yavru gibi gelmedi de

yavru diye aldım yani 2 aylık falan olması lazım

Abdullah kardeşim kuşun erkek :) Sağlıklı mubişler dilerim :D

kaç aylık peki sağlıklı mı, bugün aldım. hiç elimi sokmuyorum kafese bi kere o sopa gibi plastik şeyi düzeltmek için elimi soktum deli gibi öttü deli gibi :D bilmiyorum ne anlama geliyor. Birde eğitmek için geç kalınmış büyüklükte mi kuşum ? sağlık lı mı ? bu konuda da fikirlerinizi alırsam memnun kalırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:25 -->-> Daha önceki mesaj 20:23 --

bide çok seri hareket ediyor bildiğin o saka ve bülbüller gibi hareket ederken o hızda ediyor hızlı bi hayvan bi orda bi orda normal mi buda?

erkek de o kadar da yavru değil sanırım 3 ayın üstünde

Gayet sağlıklı görünüyor.Yaş olarakda 3 4 aylık gibi gözüküyor.Eğitmek için geç kalmadınız forumda eğitilmesi için aşama aşama bilgiler bulunuyor.

eğitiminde sıkıntı yaşarmıyım bu kuşun :S

4 aylık kadar yakışıklı. ;) her kuşun kendine has huyu vardır. ama daha yavru olduğundan kolay eğitirsin.

Gayet sağlıklı görünüyor.Yaş olarakda 3 4 aylık gibi gözüküyor.Eğitmek için geç kalmadınız forumda eğitilmesi için aşama aşama bilgiler bulunuyor.

eğitim için gireceğim konuyu bulamadım hocam bi yardımcı olur musunuz hangi konuya gireceğim veya başlığa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:45 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

4 aylık kadar yakışıklı. ;) her kuşun kendine has huyu vardır. ama daha yavru olduğundan kolay eğitirsin.

hiçbi sıkıntı olmaz dimi abi yani ele alıştırmada ve konuşturmada. ne kadar zamanıımı alır konuşması kaç ay ortalama.

Kuşunuz erkek 4 aylık civarı. Tahsin özden abimizin aşamalı eğitim yazısı var oradan faydalanabilirsiniz.

kuş en az 4-5 aylık, alındaki çizgilerin olmamasından anlaşılıyor, bence daha küçük bir kuş alın, eğitmek için büyük bir kuş...

eğitilir buda yaa. kocaman eşşek kadar olmuş kuşlar eğitiliyor bu mu eğitilmeyecek..ben olsam değiştirmezdim...abi seni de kovalayan mı var biznerden bilelim ne zaman alışır ne zaman konuşur ne kaaa ilgi okaa kelime okaa eğitim seviyesi..:)

usta yavru daha kolay eğitiliyor diyorlar ya ondan şettim. napsam ya of akılım karıştı

Geri