petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu kuşumuzun derdi nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve salahattin tarafından 8 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. salahattin

salahattin Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlarımız bir yaşını geçti. Belki yumurta yapar diye yuvalık taktım. Bu güne kadar ne çiftleşme ne de yumurta göremedik. Ara sıra bir biribirlerinin başlarını kaşısalar da dişi gaga atıp kendisinden uzaklaştırıyor ve ekek başlıyor ötmeye bu durumda ne yapmalıyız. Hep böyle ötecek mi?
    http://i.hizliresim.com/z2Ej4g.jpg
    http://youtu.be/EL8Ef9-3uaU

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    kuşunuzu salmayın kafese koyun dişi ve erkek ikisi de kızışmış saten siz saldıkça onlar çiftleşmezler :)

3. salahattin

salahattin Member

Beğenileri:
    0
    Kafesin kapılarını hiç bir zaman kapalı tutmadım. Kapattığım zaman dışarı çıkmak için delileniyorlar ben de dayanamayıp açıyorum. Sadece yem ve su için içeri giriyorlar. Geceyide kafesin üstündeki parkta geçiriyorlar.
    Birde erkek olan hiç kum taşından yemiyor. Nasıl alıştırmalıyım. Yemezse bi sorun olur mu? Teşekkürler

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    İhtiyacı kadarını yer, zorla bişi yedirmeye çalışmayın. Yavru almak için kafeste durmaları şart.

5. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Kuşları salarsanız biraz zor çiftleşirler ikiside kızışmış ancak kafesten çıkmamaları sürekli birlikte olmaları lazım dişinin bütün ilgisi erkek de olucak ki çiftleşsin.

6. salahattin

salahattin Member

Beğenileri:
    0
    Anladım. İlginiz için çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş