petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu Kuşun Amacı Ne ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve Eren Temiz tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Eren Temiz

Merhaba, boncuğu 19 mayısta 1,5-2 aylık olarak aldım 4 aylık oldu :) eski tüyleri tamamen döküldü ve yep yeni tüyleri çıktı ve kızıştı :eek:. Şok oldum hiç beklemiyordum :D
    Sapık Boncuk - YouTube

2. Abdüssamed ŞİŞMAN

Oha kuş napıyo kafana ya :D

3. Eren Temiz

:D Her gün yaptığı şey, sanırım eşi zannediyor.

4. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ne güzel arkadaş gibi :)

5. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Eren dikkat et bu kuş sana herşeyi yapabilir ama çok tatlı ya :D yanına bir dişi almayı düşündünmü hiç ?

6. armand0

armand0 Guest

Maşallah herkezin arayıpta bulamadığı erkek :) Yanına bir dişi alırsan senin içinde onun içinde iyi olur yoksa sonunuz iyi görünmüyor kardeşim :)

7. Eren Temiz

:) Dişi almayı düşündük hatta yanına dişi bir kuş koyduk ama takmadı yani umursamadı, gözü bizde :D Her kafama konduktan sonra elimi kafama götürüyorum yem kusmuş. :D

8. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bana 4 aylıktan büyük gibi geldi. Birazda müziğin ritmine kaptırmış kendini kerata :)

9. Eren Temiz

Bilmiyorum ama aldığımızda simsiyah gagası vardı sanırım 2 aylıktı şimdi 5 heralde.
    Müziği duyunca coşuyor hemen :)

10. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Hayret çok garip ve çok sevimli bir kuş :D o böyle mutluysa karışmak olmaz bakalım benim kuş ne zaman bana alışıcak -_-

11. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Eş almanız uygun olur aslında.

12. Eren Temiz

İnşallah sizin kide alışır, :) size bir taktik veriyim kuş gün boyu sizi görebileceği bir yerde olsun, siz uyurken felan yanınıza koyun sizi izlesin konuşun ele gelme alıştırması yapın. :)
    Eş kabul etse hemen alacağım ama, kuş artık nasıl alıştıysa dışardan gelen kuş seslerine bile tepki vermiyor. Eskiden muhabbet kuşu sesi dinletirdim coşardı şimdi tık yok.

13. Duygu Nalbant

Haha Benim kid elite yapiyor aynisini cok tattling masallah

Sayfayı Paylaş