Karadeniz Pet

Bu Kuşun Amacı Ne ?

• Konbuyu başlatan Eren Temiz
  • Başlangıç tarihi
E

Eren Temiz

Guest
Merhaba, boncuğu 19 mayısta 1,5-2 aylık olarak aldım 4 aylık oldu :) eski tüyleri tamamen döküldü ve yep yeni tüyleri çıktı ve kızıştı :eek:. Şok oldum hiç beklemiyordum :D
Sapık Boncuk - YouTube

Ne güzel arkadaş gibi :)

Eren dikkat et bu kuş sana herşeyi yapabilir ama çok tatlı ya :D yanına bir dişi almayı düşündünmü hiç ?

Maşallah herkezin arayıpta bulamadığı erkek :) Yanına bir dişi alırsan senin içinde onun içinde iyi olur yoksa sonunuz iyi görünmüyor kardeşim :)

Eren dikkat et bu kuş sana herşeyi yapabilir ama çok tatlı ya :D yanına bir dişi almayı düşündünmü hiç ?

:) Dişi almayı düşündük hatta yanına dişi bir kuş koyduk ama takmadı yani umursamadı, gözü bizde :D Her kafama konduktan sonra elimi kafama götürüyorum yem kusmuş. :D

Bana 4 aylıktan büyük gibi geldi. Birazda müziğin ritmine kaptırmış kendini kerata :)

Hayret çok garip ve çok sevimli bir kuş :D o böyle mutluysa karışmak olmaz bakalım benim kuş ne zaman bana alışıcak -_-

Eş almanız uygun olur aslında.

Hayret çok garip ve çok sevimli bir kuş :D o böyle mutluysa karışmak olmaz bakalım benim kuş ne zaman bana alışıcak -_-

İnşallah sizin kide alışır, :) size bir taktik veriyim kuş gün boyu sizi görebileceği bir yerde olsun, siz uyurken felan yanınıza koyun sizi izlesin konuşun ele gelme alıştırması yapın. :)
Eş almanız uygun olur aslında.
Eş kabul etse hemen alacağım ama, kuş artık nasıl alıştıysa dışardan gelen kuş seslerine bile tepki vermiyor. Eskiden muhabbet kuşu sesi dinletirdim coşardı şimdi tık yok.

Haha Benim kid elite yapiyor aynisini cok tattling masallah