Karadeniz Pet

bu kuşun ayakları hakkında fikriniz

A

aysen sarac

Guest
lBdb0X.jpg
Merhabalar bugün yeni bir kuş aldım. Oğlum özellikle beyaz istediği için bulunca çok sevindim aldım ama ayağına dikkat etmemişim . Eğer ona acı vermeyen yapısal bir bozukluksa sorun değil ama
9vQDvk
yapabileceğim birşey var ise fikir verirmisiniz acı çekmesin diye tedavi olarak. Gerçi keyfi yerinde görünüyor ama bilemedim .

Moderatör tarafında düzenlendi:
lBdb0X.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:33 --

9vQDvk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:33 --

lBdb0X.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

9vQDvk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

9vQDvk

Resimleri
lBdb0X.jpg

bence net ve tünekte bir resim çekerseniz iyi olur bu resimden kimse bişey anlayamaz,fakat göz çevresindede mantar var gibi

Mantar için ne yapmak gerek .kusura bakmayın çok acemiyim .

Mantar için ne yapmak gerek .kusura bakmayın çok acemiyim .

troysd mantar kremi ile 5-6 gün boyunca mantarlı bölgelere yedireceksiniz.. gaga cevresi ve ayaklarını da mantarla alakalı kontrol edin.. mantar kremini bulamazsanız vazelin de kullanılabilinir.

IMG]http://hizliresim.com/Z2Zj0z[/IMG
1jLaXb
]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:00 -->-> Daha önceki mesaj 09:55 --

1jLaXb

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:01 -->-> Daha önceki mesaj 10:00 --

1jLaXb

Moderatör tarafında düzenlendi:
http://i.hizliresim.com/4YMYmA.jpg umarım ekleyebilmişimd

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:30 -->-> Daha önceki mesaj 01:29 --

OJLJn4.jpg
birde bu var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:32 -->-> Daha önceki mesaj 01:30 --

4YMYmA.jpg

Geri