Karadeniz Pet

Bu Kuşun Cinsiyeti Nedir?

• Konbuyu başlatan guneylee
  • Başlangıç tarihi

Resimde gördüğünüz Mavişimin cinsiyeti sizce hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .
G

guneylee

Guest
Evet sizlere çok güzel bir soru soruyorum :D resimde gördüğünüz mavişimin cinsiyeti sizce nedir? Düzenlemiş olduğum anketede cevaplarınızı bekliyorum bakalım sonuç ne çıkacak şimdiden teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
................................................................................................................

Son düzenleme:
sebep ne olacak .bilgimizimi ölçeceksiniz.yani siz biliyorsunuz aslında ama bizemi soruyorsunuz anlamış değilim .

MaşAllah güzel bir kuş cinsiyeti erkek :)

Volkan bey çok teşekkür ediyorum. Mavişim bir tanedir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:32 --

sebep ne olacak .bilgimizimi ölçeceksiniz.yani siz biliyorsunuz aslında ama bizemi soruyorsunuz anlamış değilim .

Nilgün hanım ben kuşumun cinsiyetini bilmiyorum öğrenmek amaçlı bir anket düzenledim. Hem ortaya bir eğlence çıksın hemde kuşumun cinsiyetini bu kuşları iyi bilen insanlardan öğrenmek istiyorum. Amacım bu hayırlı akşamlar :)

hımmm anladım ama öyle fiyakalı yazmıssınızki ben eminimde birde size sorayım gibi bir tavır takındınız sandım kusura bakmayın ozaman :)))

hımmm anladım ama öyle fiyakalı yazmıssınızki ben eminimde birde size sorayım gibi bir tavır takındınız sandım kusura bakmayın ozaman :)))

Evet bende sonradan farkına vardım. Cevabı biliyormuşum gibi olmuş yazı ancak malesef bilmiyorum ama şu ana kadar gelen cevapların çoğu erkek olduğu yönünde. İşin kötü tarafı bi erkek kuş aldım ben bu mavişi dişi sandığım için ve ona da çok alıştım şimdi ikisinide değiştirmek istemiyorum ama bir dişi bir erkek olsun yavrular yapsınlar istiyorum yuvalık bile yaptım kendi ellerimle :) şimdi napıcam bilmiyorum ortada kaldım :(

hımmm hay allah ozaman ikiside duracak birertane eş alcaksınız :))

Geri