Karadeniz Pet

Bu kuşun cinsiyeti nedir?

• Konbuyu başlatan james.flu.33
  • Başlangıç tarihi
J

james.flu.33

Guest
Arkadaşlar foruma konu açmaktan bıktım artık. Bu kuşun cinsiyeti nedir?
3f4193fd498bb71aa414fc26d421241a.jpg
3686b89ee7322b796be848ac924ae17f.jpg
926a19549d4cdb89bca737509a265842.jpg

Kuş henüz yavru cinsiyeti tam oturmamış.. dişiye dönebilir..

koyu mavi ceresi, inşallah dönmez, sonra üzülebilirsiniz.

Evet ben kendi yavrularimda senedim dogru cinsiyetlerini tam ayirt edememistim ama ben bu yonteme guveniyorum isterseniz bakin kendi kusunuzda deneyin gorursunuz

Hocam elimi ısırıyor. Dişiye dönerse üzülürüm. Belki 6 olmuştur veya olacak alıyorum yazdan beri kuş değiştiriyorum. Arkadaşın gönderisi doğru mu acaba?

Hocam sorma ya bende almak zorunda kalıyorum bazen, çok fena ısırıyo kerpeten gibi.

Arkadaşlar bu dişiyse eğer bunu kendine alıştırmak mı zordur yoksa cinsiyeti tam olarak belli olan (4-5 aylık neyse) erkeği alıştırmak mı zor olur?

Dişilerde cok rahat alısabilir bence yavru ise, konusma konusunda biraz zor oluyor sadece..

Alışır, her kus alışır.. ama kuş büyüdükçe insandan uzaklaşır.. kuş 10 günde size alışmaz da 20 günde 30 günde alışır.. 4-5 aylık kuş alışmaz diye bir kaide yok.

Dişilerde cok rahat alısabilir bence yavru ise, konusma konusunda biraz zor oluyor sadece..
Şimdi ben bu kuşu değiştirsem nasıl olur. Cinsiyeti oturmuş erkek bir kuş ile?
Atıştırmak zor olur mu? Ona göre hızlı yazarsanız memnun olurum. Değiştireceğim birazdan tanıdık petshop ile.

Alışır, her kus alışır.. ama kuş büyüdükçe insandan uzaklaşır.. kuş 10 günde size alışmaz da 20 günde 30 günde alışır.. 4-5 aylık kuş alışmaz diye bir kaide yok.

Arkadaş kendi alışkın olsun diyor da nasıl yapsak bilemedim. Bu alışır mı ya da 4-5 aylık alışır mı. Sizce mantıklı olan nedir?

o zaman yeme yeni düşen bir kuş alacaksanız.. parmağınızın üstüne aldıgınızda ucup gitmez kolay kolay... Şehir neresi acaba yardımcı olmaya calısabiliriz buradan..

o zaman yeme yeni düşen bir kuş alacaksanız.. parmağınızın üstüne aldıgınızda ucup gitmez kolay kolay... Şehir neresi acaba yardımcı olmaya calısabiliriz buradan..

Yeme yeni düşen kuşun cinsiyeti kesin belli olmuyor ki hocam. Arkadaş kesin erkek ve ele alışkın istiyor :) Şehir istanbul

Geri