Karadeniz Pet

Bu kuşun derdi ne ?

dennssel

Yeni Üye
Muhabbet kuşunun 2 -3 aydır tüy dökmesi normal midir? Vitamin, mama veriyorum ama sürekli tüy döküyor avi sprey 2 kutu kullandım bit, pire canlı birşey gözükmüyor. Problem ne olabilir?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

cevap veren konunun uzmanı arkadaş yok mu ?

Oda sıcaklığı fazla ise olabilir bendede aynı sorun vardı kalorifer veya soba olmayan bur odaya koyun bitecektir

deep fix tüy döküm vitamini oda da çok sıcak değil birde bu tüyden çıkamayan dişim erkek çıktı ve dişi kızışmıyor

deep fix tüy döküm vitamini oda da çok sıcak değil birde bu tüyden çıkamayan dişim erkek çıktı ve dişi kızışmıyor

Avi vit, avisol ya da sera kullanmaya calısın. Kızgınlık için mama ve havuc ayrıca da nıjer verin.

Havuçlu mama veriyorum haftada bir kez. yeterlimi yoksa daha sık mı vereyim.nijer yemiyor birde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

Avi vit, avisol ya da sera kullanmaya calısın. Kızgınlık için mama ve havuc ayrıca da nıjer verin.

Havuçlu mama veriyorum haftada bir kez. yeterlimi yoksa daha sık mı vereyim.nijer yemiyor birde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

3 e cıkarın nıjerı de yemine karıstırın.

nijeri ztn yemle karışık veriyorum sadece yemleri yiyor

Geri