Karadeniz Pet

Bu kuşun hareketleri normal mi?

Özgür AKSOY

Yeni Üye
İyi günler; evimde bir adet 2 yaşında erkek olduğunu düşündüğüm bir kuşum var. Bugün komşu evindeki kuşu bakamadığını benim kuşla birlikte benim bakabileceğimi sordu bende eş atarım olabilir dedim. Kuşu getirdiler. Kuşlar ayrı kafeslerde duruyor ama yeni gelen kuş da ara ara değişik baş hareketleri yapıyor. Sizce bu ne olabilir? Düşündüğüm hastalık sallabaş ama bilemiyorum hiç karşılaşmadım böyle bir durumla. kuşu erkek kuşumdan ayrı kafes de tutuyorum. en kısa zamanda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler....

https://youtu.be/FmAavMZ72hI

Video açılmıyor gizlidir diyor oyunda yapıyor olabilir

İyi günler; evimde bir adet 2 yaşında erkek olduğunu düşündüğüm bir kuşum var. Bugün komşu evindeki kuşu bakamadığını benim kuşla birlikte benim bakabileceğimi sordu bende eş atarım olabilir dedim. Kuşu getirdiler. Kuşlar ayrı kafeslerde duruyor ama yeni gelen kuş da ara ara değişik baş hareketleri yapıyor. Sizce bu ne olabilir? Düşündüğüm hastalık sallabaş ama bilemiyorum hiç karşılaşmadım böyle bir durumla. kuşu erkek kuşumdan ayrı kafes de tutuyorum. en kısa zamanda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler....

https://youtu.be/FmAavMZ72hI
Youtubeden izleyebilmemiz için videoyu genel paylaşıma yada link paylaşımına açmanız gerekiyor.

Pardon, ona dikkat etmemisim düzelmiş olması lazım tekrar bakabilir misiniz?

Öyle demeyin bence cok ozel bir kus olabilir. Kendince ritim tutuyor oyun oynuyor olabilir. Daha once hic boyle bir hastaligin oldugunu duymadim çünkü :) video sitelerinden incelerseniz genelde papaganlarda böyle oyuncu olanlarina rastlarsiniz. Kus gayet saglikli görünüyor.

ben ilk defa böyle kafa sallayan bi kuş görüyorum çok garibime gitti :)

Konu gunceldir. Kafesden disari çıkardım uçması da normal gözüküyor.

belki oyun oynuyordur inşallah birşey yoktur ...

Arkadaşlar kuşu sahibine verdim . veteriner arkadaşa video attım dönbaş olmuş dedi. Sahibine teslim ettim.

Geri