Karadeniz Pet

bu kuşun ırkı nedir

Robin

Meraklı Üye
Bu sarı arkadaşın ırkı nedir acaba yardımlarınızı bekliyorum.
YllmQz.jpg

EqqkOn.jpg

ZVVm5A.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:52 -->-> Daha önceki mesaj 07:20 --

Cevaplarinizi esirgemeyin lutfen

Tüyde şu an onun bir etkisi olabilir mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:33 -->-> Daha önceki mesaj 11:30 --

Ben pek benzetemedim ingilize. Tombiş bir kuş, tombişler genelde hollanda cinsidir.

Sahibi olan arkadas ingiliz oldugu konusunda israrci kus su an tuydeymis o tuzden boyle gorunuyor olabilir mi yoksa kesin ingiliz degil mi diyosunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:34 -->-> Daha önceki mesaj 11:33 --

2013 bilezikli ingiliz kus

Aynen sahibi olan arkadas 2012 az bilezikli ingiliz dedi

2012 ingiliz olduğu dogru bence

Mobilden gönderildi.

kuş bencede ingiliz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:46 -->-> Daha önceki mesaj 14:46 --

güzel bi dişi maşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:47 -->-> Daha önceki mesaj 14:46 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:52 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

1.resim sağdaki gri kuş ve 2.resimdeki erkek kuş bunların ırklarını sorsam
2.resimdekine ingz 1. resimdekine kırık (şu kırığı bu kırığı) diye yorumlar gelir eminim
ama resimlerdeki örnek verdiğim kuşlar kardeştir erkek olan 3. yumurta dişi olan 4.yumurta yani aralarında iki gün fark var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:58 -->-> Daha önceki mesaj 14:52 --

iri ırk üreten arkadaşlar bilirlerki yavrular arasındaki bu farklar herzaman olur.üreticiler bu vasıf farkını söyle kapatır vasıflı kuşları kendıne ayırırlar vasıfsızları elınden cıkartırlar.üretimdeki vasıfsız kuşları elerler ki kan daha ılerıye gıtsın bır dahaki kuluçkada vasıfsız yavru mınımum a ınsın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:06 -->-> Daha önceki mesaj 14:58 --

yani kısacası ırk konusu biraz karışık bi olay kuşları göre göre takıp ede ede sızınde aklınızda bı ırk ve vasıf fıkrı oturacak üretime başladıktan sonra cıkan yavrularınız sizi yonlendırecek bu iş öyle hemen olmuyo malesef bıraz zamanınızı alacak ve ırklar,aynı ırka mensup kuşlar arasında vasıf farkı bunların hepsi için zamana ve ıyı gözlemlemeye ıhtıyacınız var

kuş bencede ingiliz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:46 -->-> Daha önceki mesaj 14:46 --

güzel bi dişi maşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:47 -->-> Daha önceki mesaj 14:46 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:52 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

1.resim sağdaki gri kuş ve 2.resimdeki erkek kuş bunların ırklarını sorsam
2.resimdekine ingz 1. resimdekine kırık (şu kırığı bu kırığı) diye yorumlar gelir eminim
ama resimlerdeki örnek verdiğim kuşlar kardeştir erkek olan 3. yumurta dişi olan 4.yumurta yani aralarında iki gün fark var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:58 -->-> Daha önceki mesaj 14:52 --

iri ırk üreten arkadaşlar bilirlerki yavrular arasındaki bu farklar herzaman olur.üreticiler bu vasıf farkını söyle kapatır vasıflı kuşları kendıne ayırırlar vasıfsızları elınden cıkartırlar.üretimdeki vasıfsız kuşları elerler ki kan daha ılerıye gıtsın bır dahaki kuluçkada vasıfsız yavru mınımum a ınsın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:06 -->-> Daha önceki mesaj 14:58 --

yani kısacası ırk konusu biraz karışık bi olay kuşları göre göre takıp ede ede sızınde aklınızda bı ırk ve vasıf fıkrı oturacak üretime başladıktan sonra cıkan yavrularınız sizi yonlendırecek bu iş öyle hemen olmuyo malesef bıraz zamanınızı alacak ve ırklar,aynı ırka mensup kuşlar arasında vasıf farkı bunların hepsi için zamana ve ıyı gözlemlemeye ıhtıyacınız var

Cevanuz beni cok aydinlatti cok tesekkur ederip vakit ayirip ilgilendiginiz icin.
peki ben o disiyi bu erkege atarsam gyzel vasifli kuslarim olur mu ? Kusura bakmayin sizi ugrastiriyorum
955MDo.jpg

Her ikisi de orjinal ingiliz olur mu bu iki kusu es yaparsam

robin o sarı ingiliz kuşu nerden aldın acaba? bende de ingiliz erkek var dişi ingiliz arıyorum :\ bulamadım bir türlü.

Geri