Karadeniz Pet

bu kuşun ırkı yerli değil mi

Rassien

Onursal Üye
arkadaşlar dişi kuşumun ırkını yerli diye biliyorum bnde öyle tahmin ediyorum ama erkeğe göre kalıplı duruyor erkek de yerli birde siz bakıverin şunların ırkına
bgB0bV.jpg

4ZanlQ.jpg

yA0D4a.jpg

ZA9qdA.jpg

12JodD.jpg

7V6Lvv.jpg

Jumbo bunun için iddali bir söylem olur.
güzel bakmissiniz, gule gule besleyin.
Yerli iri kus ama.

Yağlı olursa çifte gelmez dişi, bunda öyle bir
durum yok gibi. Kuşu ucuruyosunda anlaşılan
o zaman pek yağlanmaz. Suluguna 3,4 damla limon
damlatip hafta da 1 verebilirsin.

Yerli bir kuşa benziyor ama iri biraz.

arkadaşlar annem dişi kuşuma biraz şişman diyo işkillendiriyo beni
kilosu normal değilmi salı günü suyuna 3-4 damla limon damlatcam

Son düzenleme:
Biraz yağlanma var gibi , sık sık salıyor musunuz ?

hergün salıyorum ama fazla salamıyorum eşi var ayağı incinmiş dişi dışarı çıkınca o da çırpınıyo kafeste ayağını acıtacak diye korkuyorum o yüzden hemen koyuyorum geri haftada bir suyuna 3-4 limon damlatsam bir süre sonra düzelirmi

hergün salıyorum ama fazla salamıyorum eşi var ayağı incinmiş dişi dışarı çıkınca o da çırpınıyo kafeste ayağını acıtacak diye korkuyorum o yüzden hemen koyuyorum geri haftada bir suyuna 3-4 limon damlatsam bir süre sonra düzelirmi

Haftada bir bende 3 damla ekleyip suyuna veriyorum , ama ben bunun yeme alışkanlığına bağlıyorum. Dediğiniz gibi çok yiyiyorsa egzersiz şart.

Haftada bir bende 3 damla ekleyip suyuna veriyorum , ama ben bunun yeme alışkanlığına bağlıyorum. Dediğiniz gibi çok yiyiyorsa egzersiz şart.

ne zaman yem verseniz yer :( ben sabah okula gidiyorum sabah sadece biraz aspur koysam sonra akşam gelince normal yem yedirsem bir süre sonra zayırflarmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:45 --

acaba hollanda olabilir mi erkeğe göre daha iri göğsü ve kafası birazcık daha iri gibi

Geri