Karadeniz Pet

bu kuşun nesi var? hastalık :(

• Konbuyu başlatan filiz aydın
  • Başlangıç tarihi
F

filiz aydın

Guest
arkadaşımın minik kızı mücella bır bucuk aydır bu halde veterinere götürdük ilgilenmedi nesi olabilir bu hayvanın.. sessız sakin bır hayvan cok kasınıyor egzema mantar gibi birsey mi nasıl iyileşir herhangi bi ilac bilgisi alabilir miyiz
e26jO2.jpg

xBa8OM.jpg

KZXY5V.jpg

eoXEd9.jpg

KlqEQr.jpg

sanırım tüy döküyor zamanla geçer şu sıralar biraz mutsuz olabilir suyuna vitamin karıştırın

Bu sorunu Albino kuslarda cok gordum. Beyaz olduklari icin tuy doktuklerinde daha cok dikkat cekiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu sorunu Albino kuslarda cok gordum. Beyaz olduklari icin tuy doktuklerinde daha cok dikkat cekiyor.

benımde kusum aynı dönemde alındı benımkı gayet saglıklı tuylerı parlak bu ufaklıgın baska bır sorunu var alındıktn bır ay sonra bu hale geldı ve neredeyse ıkı aydır aynı halde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:42 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

Ucabiliyor mu?

ucuyor ama cok nadır ,ve kısa ucuslar yapıyor. dısarı cıkartıldıgında sabıt konulan yerde duruyor yada yürüyor

Bitlenme olabilir gece kafes üzerine beyaz örtü serin sabah eğer üzerinde siyahlık varsa bitlenmistir tedaviei basit spreyleri var eğer gerçekten bitse kullanılacak ve kafesi sıcak suyla steril etmek gerekmektedir . Ama eğer gerçekten bit varsa sprey kullanın onun haricinde asla bitse spreyi kanat altlarına gövdesine sürün sakin göze kaçmasın . GEÇMIŞ OLSUN.

benımde kusum aynı dönemde alındı benımkı gayet saglıklı tuylerı parlak bu ufaklıgın baska bır sorunu var alındıktn bır ay sonra bu hale geldı ve neredeyse ıkı aydır aynı halde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:42 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

ucuyor ama cok nadır ,ve kısa ucuslar yapıyor. dısarı cıkartıldıgında sabıt konulan yerde duruyor yada yürüyor

Ben bu sorunu biliyorum aslinda, kusu gordugumde korkutmamak icin soylemedim. Sebebini bilmiyorum ama malesef. Ayni tuy dokme sorununu yasayan ve ucamayan albino kusum vardi, az ucabiliyordu ve elime aldigimda kanatlarini acip yatiyordu. Onu maalesef kaybettik. Ama albinolarda cok gorunuyor bu, ne oldugunu bilemiyorum.

Araştırdığım kadarıyla albinolarda cilt hastalığı oluyormuş.

ayrıca bu kuş albino değil.

Araştırdığım kadarıyla albinolarda cilt hastalığı oluyormuş.

ayrıca bu kuş albino değil.

evet bır grı kanat bu albıno degıl.. bir sıkıntsı var da çözemiyoruz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:41 -->-> Daha önceki mesaj 14:40 --

Ben bu sorunu biliyorum aslinda, kusu gordugumde korkutmamak icin soylemedim. Sebebini bilmiyorum ama malesef. Ayni tuy dokme sorununu yasayan ve ucamayan albino kusum vardi, az ucabiliyordu ve elime aldigimda kanatlarini acip yatiyordu. Onu maalesef kaybettik. Ama albinolarda cok gorunuyor bu, ne oldugunu bilemiyorum.

french molt mu kastedıosunuz? :/ umarım değildir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:43 -->-> Daha önceki mesaj 14:41 --

Bitlenme olabilir gece kafes üzerine beyaz örtü serin sabah eğer üzerinde siyahlık varsa bitlenmistir tedaviei basit spreyleri var eğer gerçekten bitse kullanılacak ve kafesi sıcak suyla steril etmek gerekmektedir . Ama eğer gerçekten bit varsa sprey kullanın onun haricinde asla bitse spreyi kanat altlarına gövdesine sürün sakin göze kaçmasın . GEÇMIŞ OLSUN.

yok bitli değil hayvancık
baktı veterıner ona bişe yok dedi geri koydu kafese.. ama ne düzgün ucuyo ne hareketli sabit duruyo kafeste.. bi yem yemeye iniyo üst tünekten o kadar

Geri