Karadeniz Pet

Bu kuşun yaşı cinsi nedir?

• Konbuyu başlatan james.flu.33
  • Başlangıç tarihi
J

james.flu.33

Guest
0995af1a9230eb586bb4467ac703cbc9.jpg

534a16c88350ca25ebbe2d0ff08d7edb.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
gözdeki beyaz halka 5 - 6 ay civarı çıkıyor ki sizin kışunuzda halka tam oluşmuş görünüyor. Artı gagasının üstündeki tüyün halkaları yok olmuş bana da yaşına yakın bir kuş gibi geldi uçamaması başka neden den olabilir

Son düzenleme:
gözdeki beyaz halka 5 - 6 ay civarı çıkıyor ki sizin kışunuzda halka tam oluşmuş görünüyor. Artı gagasının üstündeki tüyün halkaları yok olmuş bana da yaşına yakın bir kuş gibi geldi uçamaması başka neden den olabilir
Hocam arkadaşım eline almaya çalıştı. Eli hafif kan oldu. Kanadının köşesinde yara varmış. :( bundan mı kaynaklanıyor acaba?

Hocam arkadaşım eline almaya çalıştı. Eli hafif kan oldu. Kanadının köşesinde yara varmış. :( bundan mı kaynaklanıyor acaba?

Orasını bılemem. Muhtemelen oyledır. Tek besleyeceksenız bu saatten sonra bu kus egıtılmez. Bence degıstırın.

kuş erkeke 6-8 aylık aralarında yerli ucamamsının nedeni bir hastalıgı ola bilir kanatlarına bakın kesik ola bilir kesikse birdaha kanatlar kökten cıkana kadar ucamaz yaralı yeride bi bakın yara coksa o yerdende kaynaklanır yara iyleşene kadar hayvanı pek dışarı cıkarmayın derim

kuş erkeke 6-8 aylık aralarında yerli ucamamsının nedeni bir hastalıgı ola bilir kanatlarına bakın kesik ola bilir kesikse birdaha kanatlar kökten cıkana kadar ucamaz yaralı yeride bi bakın yara coksa o yerdende kaynaklanır yara iyleşene kadar hayvanı pek dışarı cıkarmayın derim
Rabbim bana sabır versin. Bu memlekette ne kadar... insan var. Üsküdar'dan aldım kuşu, belki istanbulda oturanlar tanır. Yarın gideyim hayırlısıyla görüşelim dayıyla. Yazıklar olsun.

yavru kuşun kafa yüylerinde siyah cizgiler olur ve göz irisi oluşmaz [MENTION=7934]james.flu.33[/MENTION]

En az 5 aylık erkek. Yakında baba olmak ister bu kuş.

Geri