Karadeniz Pet

Bu mama bir harika :D

Bu Mamanın içine Süpervit döksek Olmazmı acaba. Baya bir Vitamin var içerisnde Suya karıştırmak yerine Mama içine koyan varmı acaba ?

Fazla vitamin ic parazit yapabiliyor diye duymustum.bence yeterince vitamin var bu mamada

Tapatalk araciliğiyla,
Samsung Note 3 Cihazimdan Gonderildi.

Şu bira mayasını nerelerden bulabiliriz ?

Bu Mamanın içine Süpervit döksek Olmazmı acaba. Baya bir Vitamin var içerisnde Suya karıştırmak yerine Mama içine koyan varmı acaba ?
yok hocam naptın sen ya :D Yedigin yemegin icine ilac atıyormusun :D

Fazla vitamin ic parazit yapabiliyor diye duymustum.bence yeterince vitamin var bu mamada
Aynen yeterlidir.

Tapatalk araciliğiyla,
Samsung Note 3 Cihazimdan Gonderildi.

Şu bira mayasını nerelerden bulabiliriz ?

Bira mayasını eczanelerde ve internet üzerinden bulabilirsiniz. Ben insanlar için olanını kullanıyorum hayvanlar için olanıda var seçim sizin

süpermarketlerde varmıdır ki acaba :)

benim memlekette gaziantep ama ben samsunda yaşıyorum :) gaziantebin neresindesin abicim :)

Arkadaşlar bebe bisküvisi yerine eti burçak koysam olur mu?

Nedenki bebe bisküvisi daha vitaminli diye tercihimiz ama

Evde bebe bisküvi yok burcak var o yüzden :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:31 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

petibör bisküvi daha iyi olur.. burçak bisküvide yulaf vardır.. sıkıntı yaratmasın sonra kuşlarda..

Yok yulaflı olan değil. Buğday var içinde. O da sıkıntı olur mu?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

Tamam arkadaslar evde varmış buldum sağolun :D

oyyy mamada dombişte çok güzel gözüküyorlar :)

Masallah masallah :D

Evde bebe bisküvi yok burcak var o yüzden :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:31 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

Yok yulaflı olan değil. Buğday var içinde. O da sıkıntı olur mu?

Ya bakkal yok mu evinize yakın 1 tane hayrına alıverin :D

Buldum buldum varmış evde. Yalnız bayağı bi iştahla yiyoorr :D :D

Masallah ipad 'den hızlısın :D

Yok zaten hepsi hazırdı bi bisküvi eksikti
t

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Arkadaşlar ben bu mamayı hazırladım koydum mama kabına. Bi güzel yedi. Mama bitene kadar bekliycekmiyim yada ne kadar sımlıkla vericem bu mamayı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yok zaten hepsi hazırdı bi bisküvi eksikti :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Arkadaşlar ben bu mamayı hazırladım koydum mama kabına. Bi güzel yedi. Mama bitene kadar bekliycekmiyim yada ne kadar sımlıkla vericem bu mamayı

Sabah koyun akşam alın . Günübirlik verebilirsiniz. Kuşunuzu salarsanız daha dinamik olur yaglanma olmasın

Sabah koyun akşam alın . Günübirlik verebilirsiniz. Kuşunuzu salarsanız daha dinamik olur yaglanma olmasın

Anladım tamam öyle yapayım.
Salsamda uçmuyo zaten bizim kuş anca bir iki koşuyo o kadar :D dişi olduğundan heralde

kecı boynuzu tozu yerıne normal kecı boynuzunu alıp dövsek olur mu yoksa ayrıca tozu da mı satılıyor ?

Geri