Karadeniz Pet

Bu Muhabbet Kuşu Adam Olurmu :) :) Yardımcı olursanız Sevinirim

dişi alman yanınyadım ben :) alıştırman biraz zor dişi al yavruları olursa yavrularını eğitirsin olmadı yeni yavru kuş al ama bu forumdan al petshoplardan alınca eğitim zor olur ve seni kandırmazlar petshop gibi:) :)

burdan almayı düşünüyorum uzak düşüyor öğrenciyim vaktimo lmuyor pek dişi alınca ne olcak :D yavru bakmak zor değilmi şıranga ile bakmak vs öğrencym soncda

şırınga mı :) siz oraları karıştırmayın bizde öğrenci adamız :) şırınga olayı annesi bakmazsa oluyor oda yani sık sık olmuyor annesi besler siz sadece her gün bazen 2 günde 1 mama veriyorsunuz o kadar :) bu erkek kuş hoşuma gitti yumurtayı doldurur bu kuş :)

burdan almayı düşünüyorum uzak düşüyor öğrenciyim vaktimo lmuyor pek dişi alınca ne olcak :D yavru bakmak zor değilmi şıranga ile bakmak vs öğrencym soncda

İyi düşün taşın kendine güveniyorsan bu işe kalkış bence. sonunda kötü sonuçlar olabilir bir daha evcil hayvan bakamak istemezsin.

en yakın zaman bi dişi almayı düşünüyorum yoksa yazın mı alsam mâlum kışş :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:58 --

İyi düşün taşın kendine güveniyorsan bu işe kalkış bence. sonunda kötü sonuçlar olabilir bir daha evcil hayvan bakamak istemezsin.

ne gibi almıymmı dişi ne yapıyım

Evet Simay düşün karar ver derim bende... :)

O değilde ben bu işareti acaip sevdim :cool: :cool:

Son düzenleme:
yazın alın daha iyi olur hem erkek kuş alışmaya başlayabilir o zamana alışmazsa büyür ve tam damızlık olur eşe atarsınız korkma vs olaylarla karşılaşmazsınız :) Bende sevdim ilk defa görüyom :cool: :cool:

Son düzenleme:
Dişiyi O'da habire sıcak olması gerekiyomuş Mâlum doğalgazlı ev 12den sonra ev soğuyor :D zor gibime geldi sizde öyle değilmi

Dişiyi O'da habire sıcak olması gerekiyomuş Mâlum doğalgazlı ev 12den sonra ev soğuyor :D zor gibime geldi sizde öyle değilmi

Şimdi bi düşünelim ev soğucaksa olmaz tabiki... :) O zaman ben saf değiştiriyorum almama taraftarıyım diye düşünüyorum... :)

Son düzenleme:
yazın alın daha iyi olur hem erkek kuş alışmaya başlayabilir o zamana alışmazsa büyür ve tam damızlık olur eşe atarsınız korkma vs olaylarla karşılaşmazsınız :) Bende sevdim ilk defa görüyom :cool: :cool:

evet haklısın yazın ilk günlerine kadar beklemek :D haklısın ozamana kadar bakalım nasıl olucak şimdi ozaman eğiteme devam bakalım nasıl olcak :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:03 --

Şimdi bi düşünelim ev soğucaksa olmaz tabiki... :)

evet 24 saat sıcak olması imkansız :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

Şimdi bi düşünelim ev soğucaksa olmaz tabiki... :)

en yakın zaman bi dişi almayı düşünüyorum yoksa yazın mı alsam mâlum kışş :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:58 --

ne gibi almıymmı dişi ne yapıyım

Almayın demiyorum :) Ben bir çifte bakar yavrularınıda alırım diyorsanız tamam.

evet haklısın yazın ilk günlerine kadar beklemek :D haklısın ozamana kadar bakalım nasıl olucak şimdi ozaman eğiteme devam bakalım nasıl olcak :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:03 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

İşte bak karar verdik, hadi hayırlı uğurlu olsun :) :)

waaoovv konu bildiğin 50 cevap olmuş... :D

Son düzenleme:
bana zor gelir yavru bakmak çok zahmetli bi biş yaza kadar bekliycem bakalım nasıl olucak ^_^

bana zor gelir yavru bakmak çok zahmetli bi biş yaza kadar bekliycem bakalım nasıl olucak ^_^

Kafan herhalde karışır, Her kafadan bir ses ben sana hak vermeyimde ne yapayım? :D

Bu kadar çok kişiyi çekmeyi nasıl becerdin, Noooolur söyle Simay :D

Son düzenleme:
Adam olması için öncelikle yeme yeni düşmüş bi yavru olarak alman lazımdı bu kuş 4-5 aylık falan alışması için çoooooookkkkkkkkk çaba sarf etmen lazım normal bir yavruya günde 15-20 dakika ilgiyle konuşturup eğitebilirsin fakat bu kuş için sabah akşam uzun uzun ilgii göstermen lazım. Bu yaşına kadar konuşmadıysa bundan sora zor konuşur eline omzuna sana alışır ne zaman alışır orasıda meçhul senin ilgine kalmış artık

Ayna almayın. Alışmaz. Aynayı alıştıktan sonrada almayın.

Adam olması için öncelikle yeme yeni düşmüş bi yavru olarak alman lazımdı bu kuş 4-5 aylık falan alışması için çoooooookkkkkkkkk çaba sarf etmen lazım normal bir yavruya günde 15-20 dakika ilgiyle konuşturup eğitebilirsin fakat bu kuş için sabah akşam uzun uzun ilgii göstermen lazım. Bu yaşına kadar konuşmadıysa bundan sora zor konuşur eline omzuna sana alışır ne zaman alışır orasıda meçhul senin ilgine kalmış artık

ne yapıyım ben bu kuşu atıp yeni kuş mu alıcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:46 --

Bu kuşa eş al bakalim adammi degilmi anlariz :)

kızışmamış ki dahaaa

İlk attığım mesajda dediklerimi uygulayın siz. Onla çok ilgilenirseniz eğitilemeyecek kuş yoktur. Tanıdığımın kuşu kapısını aç diyince açıyo kapat diyince kapatıyor. Benimki desen , ismini söyleyince uçup konuyor. Eğitilemeyecek hayvan yoktur. Normalde 1 ay sürcekse , sizinki olsun 1,5 ay sürsün. Onunla ilgilenin sohbet edin. İlk attığım mesajımda dediklerimi uygulayın :)

Geri