Karadeniz Pet

Bu nasıl bir banyo yapmak (video)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
Hepsi birbirinden şirin. Ama bana göre mavi bayağı ıslattı kendisini. Maşallah tüyleri kadar ömürleri olsun.

Hepsi birbirinden şirin. Ama bana göre mavi bayağı ıslattı kendisini. Maşallah tüyleri kadar ömürleri olsun.

Evet aşırı ıslatıyor kendisini ama sorun yok çünkü burası şu an yaz mevsimi :) zaten içlerinde en deli yıkananı o :D teşekkür ederim inşallah cümlemizin kuşları sağlıklı ve uzun ömürlü olur

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Benim kuşlarım banyo hastası her gün yapıyorlardı kafeslerinden banyolarını çıkardım hasta olmasınlar diye.3 güne bir kafes tepesine böyle koyuyorum hemen atlıyorlar zaten :) teşekkür ederim yorumunuz için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:51 --

Bu arada banyo yapabilir eğer kafesine banyo koyarsanız şu an kış orda ama yaza doğru koyarsınız göreceksiniz yapacaktır yoksa kokar zaten

Bu formu keşfettikten sonra en uygun kafesi araştırıp kendim yapacağım eminim bunun hakkında konu vardır.

MaaşAllah Çok Güzel Banyoo Yapıyolar. Yalnız Ben Muhabbet Kuşu Alınca 2 Tane Adam Ddeikii 3,4 Güne Yumurtlar Ama 4.gün Hala Yumurtlamadılar Hiç Girmediler Yuvaya ? Ne Yapmam GGerek

MaaşAllah Çok Güzel Banyoo Yapıyolar. Yalnız Ben Muhabbet Kuşu Alınca 2 Tane Adam Ddeikii 3,4 Güne Yumurtlar Ama 4.gün Hala Yumurtlamadılar Hiç Girmediler Yuvaya ? Ne Yapmam GGerek

teşekkür ederim :) bunun için bence ayrı bir konu açabilirsiniz sorularınız ve cevaplarımız kısmına herkes elinde geleni yapacaktır

mor olan guzel yıknıyo :D

Oh oh maşaallah yarasın :D havuza gitmişler :)

benımkıler yıkanmak ıcın kuyrukta beklıyolar vıdeoya alınca paylasıcam :)

aynen öyle :)