Karadeniz Pet

bu nasıl bir canilik

• Konbuyu başlatan Nilgün BULUT
  • Başlangıç tarihi
N

Nilgün BULUT

Guest
bunu izleyen varmı bilmiyorum ama paylaşmak istedim.bu nasıl bir canilik insan dışı birşey bu.birde kadının cocuklarının konusmalarını duysanız.içler acısı.içim parçalandı vallaha bu kadının koynuna 10 tane akrep atacaksınız.araba altında kalasıca

Papağanı Leğende Yıkadı !!!! [CANİLİK] - YouTube

[YOUTUBE]7tn-jBVu-aM[/YOUTUBE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
herkesten özür dileyerek gerikalı kuş beyinli yaratık diyorum..hayvana bu kadar işkence yapılmaz..böyle eziklerı nefretle kınıyorum..nefret ediyorum..

sow için yaptıklarınıda söylüyorlar bu dahada rezillik.kuş beyinli demek bile kuşlara hakaret olur.onlar hayvanın ta kendisi

sabah sabah sinirlerim yerinden oynadı adeta..hayır anlayamıyorum nedir bu hayvanlara işkence yapmak nedir yani..orda olsaydım ağzını burnunu kırardım bunların..

ne gerizekalı insanlar var ya

Bi de diyo ki dalin şampuan ile yıkıyorum hangi kuş bu kadar şanslı. Aptallık mı desem kalpsizlik mi desem

Vicdanı olmayan, dünya'da tek ırk kalmış bir şey bunu yapan. O kuşun canının yanmasını düşünmüyor, dini boyuttan da mı hiç bakmıyor anlamıyorum. Yazık günah ya!

bu kuş inşallah tez zamanda ya kaçar yada ölür.allah belalarını versin şerefsizlerin

Cok acı yaaa.gercekten cok üzucu bi olay.
Diyorumya tevfik kardesim.toprakta yeri yok bunun

Cok acı yaaa.gercekten cok üzucu bi olay.
Diyorumya tevfik kardesim.toprakta yeri yok bunun

biz elimizde severken bile.aman bir yeri incinecek canı acıyacak diye korkarken.şunların yaptığına bak.siz site sakinleri görünki allah korkusu olmayan insandır bunlar.KIYAMET KOPTUĞU ANDA ELİNDE BİR FİDAN VARSA O FİDANI DİK DEMİŞ

nasılda mutlular yalnız.eziyet için edinilmiş o papağancık yazık yaaaaa.bu sadece gördüğümüz tek şey.daha görmediklerimiz var.umarım kapı pencere açarlarda aradan kaçar kurtarır kendini.