petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu nasıl bir ishal

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Osman ÖZTÜRK tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Bir kaç gün önce kuşumun kabarık duruyla ilgili bir konu açmıştım şuan dışkısı resimdeki gibi nasıl bir çözüm izlemeliyim

[​IMG][​IMG]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuşunuza doğal olarak haşlanmış patates ayrıca yemlikte de kanarya yemi verebilirsiniz

3. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Veteriner bi arkadaşa gösterdim parazit döküyor dedi parazitte nasıl bir ilaç kullanılır

4. tansel canbaz

Haşlanmış patates verin birde kahve verenler varmış ama ben hiç denemedim ben kuşlar ishal olduğunda dyazem 256 veriyorum mamalarına katıyorum çok etkili hemen geçiriyor size onu öneririm.

5. Tevfik AKTUNÇ

Türk kahvesini deneyin fakat böyle nasıl anlatayım size kürdanın ucu ile çok ufak bir şekilde suyuna dökün ve haşlanmış patetesi mutlaka verin..

6. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Malesef bu sabah kuş sizlere ömür

7. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Geçmiş olsun kardeş

Sayfayı Paylaş