petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu nasıl bir iştir arkadaş, resmen eziyet

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve berkecakil tarafından 20 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    dişi kuşum yuvalığa giriyor kızışmış durumda şuan erkekte ceresinden anladığım kadarıyla kızışmış durumda. haftada bir çiftleştiklerini görüyorum fakat devamı gelmiyor.erkektemi bir sorun var anlamadım.daha önce yumurtada yapmışlardı 3 tane fakat boş çıktı.

2. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Sabırr sabırr sabırr beklemeniz lazım . Bir kaç kez çiftleşti diye yumurta gelmez hemen öyle : )
    Ve rahatsız etmeyin fazla yumurtlayacaksa bile yumurtlamaz yumurtaları içinde eritir.

#2 CNK TC, 20 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 20 Mayıs 2014
  3. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    ya arkadaş erkek kuşun yakasına yapışık kendine gel diye sitem edesim var.

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    derde düşmüş arkadas :D

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    her çiftleşmede yumurtlayacaklar diye birşey yok 1 hafta 10 gün bekleyin ozaman yumurtlamadıysa hala ozaman sorun vardır :D

6. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Zorla yumurtlatacaksın kuşu , bak rahatsız etme kuşları onlar zaten yumurta varsa yumurtlar diğer türlü dediğim gibi içinde eritir yumurtlamaz . Başka sorunlarda olusabilir yumurta tıkanması vb. kuş strese girer onun için sen rahatsız etme yemini değiş suyunu değiş ortamını temiz tut zamana bırak sadece.

#6 CNK TC, 20 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 20 Mayıs 2014
  7. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    doğru söylüyorsunuz arkadaşlar en güzeli sabretmek. fakat benim erkek kuşla ilgili ciddi şüphelerim var. erkeğin sorunu varsa değiştirmek istiyorum acele etmemin sebebi bu.

Sayfayı Paylaş