Karadeniz Pet

Bu nasıl bir şeydir ?

Öztürk Uğur

Meraklı Üye
İlk defa başıma geliyor bu hastalığın görüntünün tanısı nedir ? Poposunun içi neden böyle bir de poposunun kenarında morluk var gibi

DJ5kam.jpg

yumurtlcakmı yoksa bılemıyorum ınsallah yakın zamanda duzelır :(

Kuşunuz dişi mi ? yanında eş var mı? yumurtlamak üzere olan dişinin dışkısı irileşir dışkı resimlerini görsek daha faydalı olabilir. ve yumurta varmı yokmu elinizle kontrol edin fazla bastırmadan

Kuşunuz dişi mi ? yanında eş var mı? yumurtlamak üzere olan dişinin dışkısı irileşir dışkı resimlerini görsek daha faydalı olabilir. ve yumurta varmı yokmu elinizle kontrol edin fazla bastırmadan

Evet dişi kuşum eş vardı ayırdım ishal yumurta yok maalesef baktım

Hem ishali var hem de yumurtlayamıyor sanırım , acil veterinere gidip tedaviyle yumurtayı aldırmanız gerekiyor benim de aynı sorunum olmuştu . Ve ishal kuşu halsizleştirir aynı zamanda ölüme kadar gidebilir ,dikkatli olmalısınız..

Hem ishali var hem de yumurtlayamıyor sanırım , acil veterinere gidip tedaviyle yumurtayı aldırmanız gerekiyor benim de aynı sorunum olmuştu . Ve ishal kuşu halsizleştirir aynı zamanda ölüme kadar gidebilir ,dikkatli olmalısınız..

Hocam poposuna baktım fakat yumurta vs gibi bir şey göremedim, petshopa götürdüm herhangi bir şey demedi sadece ishal var dedi.

Geri