Karadeniz Pet

Bu ne tatlı konuşmadır böyle :)

M

Mana

Guest
[YOUTUBE]watch?v=YRTW0X59hnU[/YOUTUBE]

süper inşaallah benim muhabbette böyle konuşur

masallah müslüman bır kuş :)

acayip konuşuyor ya demekki şiveleri de kopyalıyorlar. mesela bir türk arapça konuştuğunda araplar biliyor şive farkından ama bu kuş şiveyi kapmış aynı onlar gibi söylüyor kelime vurgularını bile :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:07 -->-> Daha önceki mesaj 03:04 --

besmele çekiyor değil mi ?

sadece besmele değil :) daha birçok şey söylüyor

Irkı ne bunun

Marifetli maviş var bi de o da besmele çekiyor. hatta hiç ötmüyor hep konuşuyor. ben fanatiğiyim onun. maşallahları var umarım benimki de bir gün böyle konuşur. önce alışması da lazım tabi. daha yabani :) daha çook yolum var

Marifetli maviş var bi de o da besmele çekiyor. hatta hiç ötmüyor hep konuşuyor. ben fanatiğiyim onun. maşallahları var umarım benimki de bir gün böyle konuşur. önce alışması da lazım tabi. daha yabani :) daha çook yolum var

Çok güzeller maşallah :) keşke benim kuşumda hiç susmasa hep konuşsa :D inşallah seninki de konuşur

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çok güzeller maşallah :) keşke benim kuşumda hiç susmasa hep konuşsa :D inşallah seninki de konuşur

sen de bir patates konuşsa yeter aslı :) diğerlerini de imana getirir valla hemen :) onu konuşturmaya yüklen bence :)

sen de bir patates konuşsa yeter aslı :) diğerlerini de imana getirir valla hemen :) onu konuşturmaya yüklen bence :)

Evet patates konuşursa diğerleri de konuşur öğrenir ondan keşke konuşturabilsem hep beraberken konuşması biraz imkansız gibi :)

Allahı tesbih ediyor maşallah bunları öğretenden Allah razı olsun kendimden utandım bunu duyunca :( biz bile bukadar günlük hatatımızda Allahı bukadar tesbih etmiyoruz....

Maşallah :D

Allahı tesbih ediyor maşallah bunları öğretenden Allah razı olsun kendimden utandım bunu duyunca :( biz bile bukadar günlük hatatımızda Allahı bukadar tesbih etmiyoruz....

Çok tatlı konuşuyor hatta telaffuzu tam arapça :)